خانه آخرین خبرها جیمی کینگ و ۵۰سنت به فیلم Escape Plan 2 (نقشه فرار ۲) پیوستند

جیمی کینگ و ۵۰سنت به فیلم Escape Plan 2 (نقشه فرار ۲) پیوستند

۰

بیاتومگ – پس از اینکه دیروز اعلام شد که دیو باتیستا به جمع بازیگران فیلم Escape Plan 2 (نقشه فرار ۲) پیوسته است، امروز نیز گزارش شده است که دو بازیگر دیگر به نام های جیمی کینگ (Sin City, Hart of Dixie) و کورتیس جکسون ملقب به ۵۰سنت (Get Rich or Die Tryin’) به این فیلم پیوسته اند. کینگ قرار است که نقش ابیگیل راس را به تصویر بکشد و ۵۰سنت نیز همانند فیلم اول، نقش هاش را بازی خواهد کرد. هر دو بازیگر، سیلوستر استالونه را در فیلم Escape Plan 2 (نقشه فرار) که به کارگردانی استیون سی میلر (Marauders و Arsenal) می باشد، همراهی خواهند کرد.

فیلم اصلی Escape Plan (نقشه فرار) در سال ۲۰۱۳ توسط کمپانی سامیت منتشر شد و فروش داخلی آن فقط ۲۵ میلیون دلار و فروش جهانی فیلم نیز ۱۳۷ میلیون دلار بود که به نظر می رسد بیشترین فروشش از چین نصیب این فیلم شده است. پس شگفتی ای در این نیست که فیلم Escape Plan 2 (نقشه فرار) با عناصر داستانی چینی همراه باشد. فیلمنامه ی اصیل این فیلم نیز نوشته ی مایلز چپمن خواهد بود. از دیگر بازیگران فیلم اول می توان به جیم کاویزل، کورتیس جکسون ملقب به ۵۰Cent، وینی جونز، وینست د اونفریو و امی رایان اشاره کرد.

داستان یکی از مشهورترین افراد متخصص جهانی در امنیت ساختاری را دنبال می کند که موافقت می کند تا آخرین کار خود را قبول کند، این کار فرار از یک وسیله ی فوق سری و با تکنولوژی بالا به نام مقبره می باشد. او گول می خورد و به اشتباه زندانی می شود، ری برسلین باید با یکی از زندانی ها به نام امیل روتمایز همکاری کند تا بتواند با کمک او یک نقشه ی شجاعانه و تقریبا غیرممکن برای فرار از مستحکم ترین و محفوظ ترین زندانی که تا به حال ساخته شده است، طراحی کنند.

هنوز خبری مبنی بر حضور آرنولد شوارتزنگر در این دنباله وجود ندارد و احتمال حضور وی نیز بسیار کم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *