خانه آخرین خبرها فصل ۶ سریال New Girl احتمالا پایان سریال است

فصل ۶ سریال New Girl احتمالا پایان سریال است

۰

بیاتومگ – سریال کمدی New Girl (دختر جدید) محصول کمپانی فاکس قطعا در طول این شش فصل تغییرات زیادی کرده است. این سریال به عنوان یک حامل برای زویی دشانل بود که برای نقشش در فیلم ۵۰۰Days of Summer بر سر زبان ها بود، و اینگونه شروع شد که یک زن جوان زیبا و غیر اجتماعی با سه مرد هم اتاقی می شود. این مردها با بازی جیک جانسون، مکس گرینفیلد و دیمون وینس جونیور می باشد که بعدا لامورن موریس جایگزین دیمون وینس شد.

هر چند با گذشت زمان، این سریال ساخته ی الیزابت مریوتر، درگیر موضوعی بسیار متفاوت تر شد، یک گروه کمدی ماهر متشکل از شش شخصیت قوی با بازیگرانی که در طول زمان رفع نقص شده اند و جوک ها و اسامی مستعاری نیز به این مخلوط اضافه شد. و حال نیز احتمالا سریال به روز های آخر خود نزدیک می شود.

سریال New Girl (دختر جدید) برای فصل هفتم تمدید نشده است، و به احتمال زیاد آخرین قسمت نیز در تاریخ ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ (۴ آوریل ۲۰۱۷) پخش شود. جیک جانسون که در سریال نقش نیک میلر را بازی می کند، در این مورد صبحت هایی کرده است، او گفته:

“کمپانی فاکس چیزی در مورد تمدید سریال به ما نگفته است. اما ما قسمت نهایی را فیلمبرداری کرده ایم و اگر این قسمت آخر باشد، اساس موضوع اشکال ندارد. فکر می کنم که بعد از این فصل دیگر همه چیز تمام باشد.”

همچنین در مصاحبه هایی که قبلا با سازنده ی سریال یعنی الیزابت مریوتر انجام شده است، او اشاراتی به پایان یافتن سریال به شکل سریال Friends (دوستان) کرده بود. این سریال هر چند که در شروع متزلزل بود و بالا و پایین هایی داشت ولی الان به گوهری گران بها تبدیل شده است و این به لطف نوشته ی بران و بازیگران می باشد که به طرز شگرفی در هر موقعیت و شرایطی با یکدیگر کار کرده اند. و برای سریالی که رتبه ی بالایی ندارد و زیاد محبوب نیست، شش فصل به طور کامل حاصل کار آنها می باشد.

اگر این پایان سریال است، به طور قطع دلتنگی وجود خواهد داشت، ولی تیم پشت آن این رضایت را خواهند داشت چون آنها در اوج کنار رفتند و مطمئنا در دیگر پروژه ها یکدیگر را خواهند دید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *