بیاتومگ – هنگامی که کمپانی مارول در اوایل تابستان ۲۰۰۸ و در پایان فیلم Iron Man (مرد آهنی) اشاراتی به ظهور Avengers (انتقام جویان) کرد، آنها حتی یک تصویر کلی از آنچه که قرار است خلق کنند، نداشتند. چند سال بعد، سرانجام فیلم Avengers تعدادی فیلم و ابرقهرمان را نشان داد که به نیروها پیوستند تا فیلم های بی سابقه ای بسازند و مارول و ابرقهرمانان را به جایگاهی که الان هستند، برسانند. از آن زمان، این کمپانی به قله های جدید دست پیدا کرده و دیگر کمپانی ها نیز شروع به انجام اقداماتی برای داشتن جهان مشترک بین ابرقهرمان های خودشان کرده اند.

مارول همه چیز را یک قدم جلوتر برده و مامور فیل کولسون و ماجراجویی هایش را در نسخه ای فرعی به شبکه ی ABC و با نام Agents of S.H.I.E.L.D (ماموران شیلد) برده است. همراه با سریال های مارولی حال حاضر نتفلیکس، سمت تلویزیونی و سریالی مارول به سمت همان دنیای فیلم ها در جریان است. در حالی که تنها این موضوع مربوط به نتفلیکس می شود ولی سریال ماموران شیلد تمام قسمت ها و فصول را پیرامون اتفاقات فیلم های مارول ساخته است. با توجه به این ارتباط مداوم، برخی در مورد چگونگی ارتباط سریال Inhumans (نا انسان ها) با سریال ماموران شیلد در شگفت هستند. به هر حال، نه تنها هر دو از یک شبکه پخش خواهند شد، بلکه چند سال قبل، در سریال ماموران شیلد مفهومی از ناانسان ها معرفی شده بود.

از آن زمان، کاراکترهایی همچون دیزی جانسون ملقب به زلزله از دنیای کمیک مارول (کلوی بنت نقش او را در سریال ماموران شیلد بازی می کند) تغییر داده شده اند تا با بخش ناانسانی خود برای سریال تطبیق شوند. در حالی که ما هنوز تاییدی رسمی از طرف مارول و ABC دریافت نکرده ایم ولی دو عکس منتشر شده ارتباط مستقیم دو سریال را نشان می دهد.

تصاویر سریال

سریال Inhumans (نا انسان ها) ارتباط با سریال Agents of S.H.I.E.L.D (ماموران شیلد)
سریال Inhumans (نا انسان ها) ارتباط با سریال Agents of S.H.I.E.L.D (ماموران شیلد)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *