بیاتومگ – کمپانی فاکس قرن بیستم کلیپ جدیدی از فیلم Snatched (ربودن) با بازی امی شومر (بازیگر و نویسنده سریال Inside Amy Schumer) و گلدی هاون (بازیگر فیلم های Death Becomes Her و Overboard) منتشر کرده است. این فیلم کمدی در ۱۲ می ۲۰۱۷ (۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶) اکران خواهد شد. این کمپانی علاوه بر کلیپ، پوستر جدیدی نیز برای فیلم منتشر کرده است که در ادامه قابل مشاهده می باشد.

فیلم Snatched (ربودن) در مورد امیلی (امی شومر) است. او در مدت ۳۰ ثانیه با دوست جدید خود آشنا می شود. امیلی مادر بسیار محتاط خود (گلدی هاون) را متقاعد می کند تا همراه او به تعطیلات در آمریکای جنوبی برود. با اصرار امیلی این ماجراجویی شروع می شود. اما آنها می فهمند که به طور ناگهانی  ربوده شده اند. وقتی که این دو زن بسیار متفاوت در این سفر وحشی به دام افتاده اند، پیوند مادر دختری بین آنها محکم تر می شود و آنها سعی می کنند با کمک هم از جنگل فرار کنند.

علاوه بر امی شومر و گلدی هاون بازیگران دیگری چون آیک بارینهولتز (بازیگر سری فیلم Neighbors)، واندا سایکس (Bad Moms) و جون کزاک (Working Girl) نیز در این فیلم حضور دارند. کارگردان Snatched، جاناتان لوین (کارگردان فیلم های Warm Bodies، The Night Before، ۵۰/۵۰)، نویسنده ی آن کتی دیپولد (نویسنده ی فیلم های The Heat، Ghostbusters) می باشد و فیلم به تهیه کنندگی پیتر چرنین، جنو تاپینگ، پاول فیگ و جسی هندرسون ساخته شده است.

کلیپ جدید فیلم Snatched (ربودن)

 

دانلود با لینک مستقیم

پوستر فیلم

Snatched (ربودن)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *