بیاتومگ – شبکه ی AMC بیش از ۲۰ تصویر را منتشر کرده است که مربوط به قسمت ۱۴ فصل ۷ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) می باشد. شما می توانید در گالری زیر این تصاویر را مشاهده کنید.

عنوان قسمت بعدی فصل ۷ سریال The Other Side (سمت دیگر) می باشد. این قسمت در روز دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ پخش خواهد شد و خلاصه ی رسمی داستان قسمت این گونه است که، ناجیان به طور غیرمنتظره ای از هیلتاپ بازدید می کنند و با برنامه و طرح هایی در مورد برداشتن تدارکات بیشتر همه را شگفت زده می کنند.

حدود ۳ قسمت تا انتهای فصل ۷ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) مانده است و به نظر باید خودمان را برای دیدن جنگی تمام عیار آماده کنیم که بین نیگان و ناجیانش در برابر بقیه بازمانده ها می باشد و سازندگان در مورد آن بسیار وعده داده بودند. با این حال، تا به اینجا که نیمه ی دوم فصل ۷ سریال چندان برای هیجان زده کردن بیننده ها کاری نکرده است ولی نباید شروع خوب آن را نادیده گرفت. سریال پس از وقفه ی زمستانی توانست در اولین قسمت نیمه ی دوم فصل هفت، ۱۶ میلیون بیننده را به خود جذب کنند و در این آمار بیننده های غیر قانونی نیز محاسبه نشده است.

تصاویر قسمت ۱۴ فصل ۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *