بیاتومگ – کمپانی سونی پیکچرز تریلر جدیدی برای انیمیشن Smurfs: The Lost Village (اسمورف ها: دهکده ی گمشده) منتشر کرده است که در ادامه می توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید. این انیمیشن قرار است در تاریخ ۷ آپریل ۲۰۱۷ (۱۸ فروردین ۱۳۹۶) اکران شود.

در این انیمیشن یک نقشه مرموز باعث می شود تا اسمورفیت و بهترین دوستانش بِرِینی، کِلامسی و هِفتی برای یافتن دهکده ای قبل از جادوگر شیطانی گارگِمال عازم یک مسابقه هیجان انگیز در جنگل های ممنوعه ای شوند که پر از موجودات عجیب می باشد. با گام گذاشتن در این راه خطرناک و پر حادثه آنها بزرگترین راز تاریخ اسمورف ها را کشف می کنند.

کارگردان انیمیشن Smurfs: The Lost Village (اسمورف ها: دهکده ی گمشده) کلی آسبوری و نویسندگان آن استیسی هارمن و پاملا ریبون می باشند، اسمورف ها بر اساس شخصیت ها و آثار Peyo (پیو) می باشند. تهیه کنندگان انیمیشن اسمورف ها: دهکده ی گمشده جوردن کرنر و مری الن باودر اندروز می باشند و در آن چهره هایی چون دِمی لِواتو در نقش اسمورفیت، رین ویلسون در نقش گارگمال، جو مانگانیالو در نقش هفتی، جک مک بِرِیِر در نقش کلامسی، دنی پودی در نقش برینی و مَندی پاتِنکین در نقش پاپا اسمورف حضور دارند.

تریلر فیلم

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *