بیاتومگ – سری فیلم های Fast & Furious (سریع و خشن) از آن دسته فیلم هایی است که هرگز شکست نمی خورد و در گیشه با رقم های بالا فروش می کند و به یکی از بزرگترین سری فیلم های مدرن روز دنیا تبدیل می شود. با اکران فیلم جدید به نام The Fate of the Furious (سرنوشت خشمگین) در ماه آوریل که هشتمین فیلم از این سری می باشد، هیچ نشانه ای از توقف یا کم شدن سرعت این سری فیلم ها دیده نمی شود و با توجه به تریلرها و تیزرهایی که برای این فیلم مورد انتظار منتشر می شود، فیلم قرار است که یکی از شدیدترین و پر هرج و مرج ترین فیلم ها باشد.

یکی از جزء های اساسی سری فیلم های سریع و خشن، بازیگر پاول واکر بود که تحسین بین المللی را برای بازی نقش برایان او کانر بدست آورد. با شروع به کار در فیلم اصلی و سپس رشد نقشش در هر دنباله، او بسیار عملکرد خوبی داشت ولی مرگ ناگهانی او در سن ۴۰ سالگی در سال ۲۰۱۳ بر اثر تصادف ماشین، همه را در شوک فرو برد. خیلی از افراد به این فکر کردند که مرگ او نشانه ای از پایان یافتن سری فیلم های سریع و خشن می باشد ولی سری ادامه پیدا کرد و الان وین دیزل سخن بر زبان آورده و از دلیل تصمیم برای ادامه دادن سری می گوید.

وین دیزل و پاول واکر – سری فیلم های Fast & Furious (سریع و خشن)

او توضیح می دهد که چطور خود پاول واکر الهامی برای ادامه یافتن این سری شده است. وین دیزل بیان می کند:

“این فقط یک سوال ساده نبود که آیا سری بدون پاول واکر می تواند کار کند یا خیر. در حقیقت، در مورد این بود که آیا سری بدون او دوام می آورد. در حالی که ما در حال ساخت فیلم هفتم بودیم، من از پاول ویدیویی دیدم که فیلم هشتم را تضمین کرد. این به من تلنگر زد. شما در مورد یک پیوند و یک برادری صحبت می کنید. درد و عذاب در مورد کار نکردن فیلم نبود، فیلم اصلا مهم نیست، این درد در مورد از دست دادن شخصی مهم در زندگی من می باشد. سوال این است که آیا لحظه ای بوده است که من به او فکر نکرده باشم. و هر روز این را بیان می کنم که این فیلم به خاطر پاول باید شگفت انگیز باشد.”

ویدیویی که وین دیزل به آن اشاره کرد به سال ۲۰۱۳ و چند روز قبل از مرگ پاول واکر بر می گردد که در آن پاول از حتمی شدن فیلم هشتم حتی اگر فیلم هفتم شکست بخورد، خبر می دهد. البته ما همچنین می دانیم که فیلم های نهم و دهم نیز در راه هستند و تاریخ اکران آنها نیز تقریبا مشخص شده است. شایعاتی مبنی بر حضور برادر پاول واکر و اضافه کاراکتر برایان او کانر به صورت دیجیتالی در فیلم های نهم و دهم وجود داشت ولی اکنون این شایعات رد شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *