خانه آخرین خبرها دنباله ی فیلم The Girl with the Dragon Tattoo (دختری با خالکوبی اژدها) ساخته خواهد شد

دنباله ی فیلم The Girl with the Dragon Tattoo (دختری با خالکوبی اژدها) ساخته خواهد شد

۰

بیاتومگ – هم اکنون ما می توانیم تایید کنیم که فیلم اقتباسی The Girl with the Dragon Tattoo (دختری با خالکوبی اژدها) که برنده ی جایزه ی اسکار شده و توسط دیوید فیشر کارگردانی شده است، قرار است که دنباله یا احتمالا یک بازسازی داشته باشد. چندین سال قبل، طرح های فیشر برای ادامه دادن داستان کاراکتر لیسبت سالاندر با اقتباسی از The Girl Who Played with Fire (دختری که با آتش بازی می کند) به موفقیت منجر نشد. نقش لیسبت سالاندر در فیلم دختری با خالکوبی اژدها، توسط رونی مارا ایفا می شود. از آن زمان نیز به جای آن طرح ها، صداهایی ممتد در مورد یک دنباله با بازیگران و کارگردان جدید وجود دارد که از رمان The Girl in the Spider’s Web (دختری در تار عنکبوت) به عنوان منبع اصلی آن نام برده شده است.

قبل از این خبر، آخرین خبرهایی که در مورد این فیلم شنیده شده بود به نوامبر ۲۰۱۶ و کارگردان فیلم های Evil Dead و Don’t Breathe، فده آلوارز بر می گردد که از او به عنوان کاندیدی پیشتاز برای کارگردانی فیلم اقتباسی دختری در تار عنکبوت یاد شده است. حال، دخالت آلوارز در این پروژه رسما تایید شده است و همچنین بیان شده که فیلم، یک بازسازی و دنباله می باشد که بازیگر نقش اصلی آن به طور کامل متفاوت خواهد بود.

کمپانی سونی نیز در طی نمایشگاه کتاب لندن و عرضه ی کتاب پنجم از سری کتاب های Millennium (هزاره که منبع اصلی برای این فیلم ها می باشد) این خبر را تایید کرده است. فیلمبرداری دنباله/بازسازی این سری فیلم در ماه سپتامبر تحت کارگردانی آلوارز شروع خواهد شد، تا آن را برای اکران در تاریخ ۱۴ مهر ۱۳۹۷ (۵ اکتبر ۲۰۱۸) آماده کنند و این خبر باعث شروع یک جستجوی کلی برای پیدا کردن بازیگری برای بازی نقش اصلی می شود.

آلوارز که علاوه بر کارگردانی، فیلمنامه را با همکاری جی بوسا (Monsters: Dark Continent) و استیون نایت (یکی از خالقان سریال Taboo) نوشته است، به عنوان بخشی از بیانیه ی کمپانی سونی بیان کرده است:

“من برای این فرصت بسیار سپاسگزار و هیجان زده ام. سونی برای من مثل خانواده شده است و پروژه ی بهتری از این برای محکم کردن و جشن گرفتن رابطه ی قوی بینمان سراغ ندارم. کاراکتر لیسبت سالاندر از آن دسته کاراکتر هایی می باشد که هر کارگردانی آرزوی کار بر روی آن را دارد. ما یک فیلمنامه ی عالی داریم و به عنوانی بخش جذاب کار، در حال حاضر به دنبال پیدا کردن بازیگر نقش اصلی هستیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *