بیاتومگ – کمپانی های کلمبیا و اسکای دنس تریلر جدیدی از فیلم Life (زندگی) با بازی رایان رینولدز، جیک جیلنهال و ربکا فرگوسن منتشر کرده اند که در ادامه می توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید.

فیلم داستان یک ایستگاه بین المللی فضایی را روایت می کند که شامل یک تیم فضانوردان است که ماموریت دارند که درباره ی شواهد زندگی میکروبی بر روی مریخ تحقیق کنند. زمانی که خدمه آلوده می شوند و ویروس ها، آنها را مجبور می کنند که علیه همکاران خود عمل کنند و وضعیت به معنای کامل از کنترل خارج می شود.

از دیگر بازیگران فیلم Life (زندگی) می توان به هیرویوکی سانادا (The Wolverine, The Last Ship)، آریون باکاری (Jonathan Strange & Mr. Norrell, New Blood) و اولگا دایهویچنایا (Twilight Portrait, House of Otherss) اشاره کرد. فیلم زندگی توسط دنیل اسپینوزا (Daniel Espinosa) کارگردانی شده است و فیلمنامه ی آن را را نیز پاول ورنیک (Paul Wernick) و رت ریس (Rhett Reese)، نویسنده های فیلم ددپول نوشته اند.

با وجود بودجه پایین فیلم زندگی در ژانر فیلم های علمی-تخیلی، این فیلم ترکیبی از بازیگران جذاب و کهنه کار می باشد. به همین ترتیب فیلم بر روی حضور ستاره ها و همچنین جلوه های بصری برای ایجاد فضای بدون جو و ایستگاه فضایی تمرکز کرده است. یکی دیگر از تفاوت های قابل توجه فیلم Life نسبت به دیگر فیلم های فضایی، وجود زمینه های ترسناک در آن می باشد.

این فیلم در ۲۴ مارس ۲۰۱۷ (۵ فروردین ۱۳۹۶) اکران خواهد شد.

مشاهده ی تریلر فیلم Life (زندگی)

 

دانلود با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *