خانه آخرین خبرها رولو در فصل ۵ سریال Vikings (وایکینگ ها) بسیار متفاوت خواهد بود

رولو در فصل ۵ سریال Vikings (وایکینگ ها) بسیار متفاوت خواهد بود

۰

بیاتومگ – برای چهار فصل است که سریال Vikings (وایکینگ ها) محصول شبکه ی History بیننده ها را با اقتباسی از حماسه های رگنار لاثبروک سرگرم کرده است و یکی از اعتیار آورترین، جذاب ترین و شجاع ترین اقتباس ها از افسانه های قهرمانان اسکاندیناوی را به تصویر کشیده است. بر خلاف هر چیز دیگر که امروز در حال پخش است، و زمانی که سریال ها گرفتار تشابه شده اند، این سریال سعی دارد با اتکا به خود، ارائه ای منحصر به فرد باشد، که با نقد و رتبه ی چشمگیری که بدست آورده، در کمترین حالت به آن دست پیدا کرده است.

در فصل ۴ سریال، ما دیدیم که کاراکتر اصلی سریال یعنی رگنار چند هفته قبل از پایان فصل کشته شد. این صحنه چیزی بود که بیننده ها از رخ دادن آن آگاه بودند ولی این خیلی سریع و بدون مصالحه ای رخ داد و سریال را در یک مسیر کاملا جدید قرار داد و تمرکز سریال را به چیزی دیگر تغییر داد. یکی از این تغییرات، دیدن بازگشت کاراکتر رولو با بازی کلایو استاندن از نورماندی می باشد که مدتی فرسنگ ها دورتر از ریشه ی خود و هرج و مرج ها بوده است ولی این آشفتگی ها به نظر بار دیگر به جان نزدیکان او افتاده است. حال، جزییاتی از سفر پیش روی رولو آشکار شده است.

بازیگر کلایو استاندن که تصویرگر نقش رولو می باشد، اشاراتی به کاراکتر و برجستگی داستانی آن در بازگشت سریال کرده است. او می گوید:

“تقریبا هر فصل، خالق سریال، مایکل هرست به من این اجازه را می دهد تا این کاراکتر را بازنویسی کنم و فصل ۵ نیز از این قضیه مستثنی نیست. من فکر می کنم زمانی که سریال بازگردد، تمام شرط بندی ها شکست می خورد….شما یک رولو ی بسیار متفاوت خواهید دید. فصل جدید قرار است که منفجر کننده و هیجان انگیز باشد ولی نه آن طور که شما انتظار دارید.”

بسیاری در تعجب هستند که آیا با وجود اینکه استاندن در سریال Taken (ربوده شده) در نقش اصلی بازی می کند، قادر خواهد بود که رولو را به سریال وایکینگ ها باز گرداند، اما این نظرات قطعا این حقیقت را تقویت می کند که شاید ما او را در راهی بزرگتر ببینیم. رابطه ی او با دوستان و اعضای خانواده ی سابق که در همان نقطه باقی مانده است، قرار است که بسیار جذاب باشد. مسلما اگر او تصمیم دارد که به وایکینگ ها بازگردد، با آغوش باز از او استقبال نمی کنند. از آن جا که او یکی از جالب ترین کاراکترهای سریال برای نشان دادن می باشد، این خیلی خوب است که می دانیم رولو باز خواهد گشت. به عنوان برادر رگنار لاثبروک احتمالا داستان سرایی برای او بی پایان است. با این حال، هر چند با وجود نقش استاندن در سریال ربوده شده، پس از مرگ رگنار، او می تواند پا پیش بگذارد و خود را به عنوان یکی از قهرمان های اصلی سریال معرفی کند.

البته نویسنده ها باید کار بسیار خوبی انجام دهند و بیننده ها را متقاعد کنند که زمان طولانی غیبت رولو از قبیله اش او را به سوی تغییری بزرگ و به خصوص ارزشمند هدایت کرده است. همانطور که استاندن اشاره کرد، ما تغییر شخصیتی کاراکتر رولو را بیشتر از هر زمان دیگری شاهد خواهیم بود. آیا در این نقطه دیدن یک تغییر دیگر یک گام خیلی دور است؟

سریال Vikings (وایکینگ ها) در اواخر پاییز سال ۹۶ با فصل ۵ و ۲۰ قسمت جدید باز خواهد گشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *