خانه آخرین خبرها بازسازی The Matrix (ماتریکس) در دست توسعه است

بازسازی The Matrix (ماتریکس) در دست توسعه است

۰

بیاتومگ – یکی از بزرگترین فیلم های علمی تخیلی پر فروش تاریخ سینما زمانی رقم خورد که کمپانی برادران وانر، کیانو ریوز را برای بازی نقش اصلی به فیلم The Matrix (ماتریکس) در سال ۱۹۹۹ آورد. سبک بصری واچوفسکی ها درست زمانی که اینترنت و کامپیوتر شروع به گسترده شدن کرده بود، نفس تازه ای به ژانر داد. در حالی که اولین فیلم از این سه گانه به یکی بهترین فیلم ها در ژانر تبدیل شد ولی دو دنباله ی آن، موجب شدن که این سه گانه، پایانی ژولیده و ناامید کننده داشته باشد.

با این حال، کوچکی و تحقیر دو دنباله بر عشق به فیلم اصلی تاثیری نداشته است و همچنان اشتیاق به دیدن چیزهای بیشتر از دنیای ماتریکس وجود دارد. خب به نظر می رسد که کمپانی برادران وارنر نیز برای گسترش دادن سری فیلم های ماتریکس علاقه دارد و بازیگر اصلی آن را هم مد نظر گرفته است.

گزارش شده است که کمپانی برادران وارنر در مراحل اولیه ی بازسازی ماتریکس می باشد. آنها در حال حاضر با زک پن برای نوشتن فیلمنامه ای در حال همکاری هستند، از کارهای زک پن می توان به The Avengers (انتقام جویان) و X-Men (مردان ایکس) و Ready Player One (بازیکن شماره یک آماده) اشاره کرد. در مورد ستاره ی فیلم نیز، آنها در حال حاضر مایکل بی جوردن را برای بازی نقش اصلی مد نظر گرفته اند. با این حال، یک فیلم برای آنها کافی نیست و کمپانی امیدوار است که ماتریکس را به دنیایی بزرگ تبدیل کند و از آن نسخه های فرعی و دنباله های متعدد بسازد.

سری فیلم های The Matrix (ماتریکس)

این اولین باری نیست که شایعاتی در مورد راه اندازی مجدد فیلم ماتریکس به گوش می رسد. حدود سه سال پیش، شایعاتی مبنی بر حضور واچوفسکی ها برای نوشتن فیلمنامه ی سه گانه ی دیگری از دنیای ماتریکس وجود داشت. به هر حال، با وجود این گزارش معلوم شد که کارگردان های سری قبل در این فیلم دخالتی ندارند ولی این موضوع هر لحظه ممکن است که تغییر کند. اگر کمپانی برادران وارنر واقعا به دنبال یک راه اندازی مجدد است، پس این منطقی می باشد که خالق سه گانه را پشت سر گذاشت و با افرادی جدید شروع کرد. برای جامه ی عمل پوشاندن به این پروژه، استودیو باید قادر باشد که مایکل جردن را برای بازی نقش اصلی به دست بیارد. او یکی از بازیگران در حال رشد هالیوود می باشد و اخیرا نیز در فیلم Creed 2015 حضور داشته است و می تواند با نقش شرور در فیلم Black Panther (پلنگ سیاه) بسیار فراتر از حد تصور رشد کند.

در هرصورت، بازسازی و راه اندازی مجدد ماتریکس هنوز در مراحل اولیه است و به نظر می رسد که توسعه ی آن بسیار نرم باشد. در طول زمان قطعا چیزها تغییر و تکامل می یابند، اما فرایند تفکر کمپانی برای گسترش دادن این سری می تواند جالب باشد و اشاراتی بین فیلم های اصلی و جدید نیز می تواند گنجانده شود. کیانو ریوز نیز قبلا بیان کرده بود که برای بازگشت در نقش نئو آغوشش را باز می کند ولی در این شرایط گزارش نشده است. در هر صورت، این یک بازسازی جالب برای سری می باشد و چیزی است که برای جلو بردن، به توجه نیاز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *