خانه آخرین خبرها فیلمبرداری دنباله ی فیلم Fantastic Beasts (جانوران شگفت انگیز) مرداد ۱۳۹۶ آغاز می شود

فیلمبرداری دنباله ی فیلم Fantastic Beasts (جانوران شگفت انگیز) مرداد ۱۳۹۶ آغاز می شود

۰

بیاتومگ – فیلم Fantastic Beasts and Where to Find Them (جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها) خود را به عنوان یک خوش آمدگویی و بازگشت موفقیت آمیز برای دنیای جادوگری خلق شده توسط جی.کی رولینگ ثابت کرد. تا به امروز این فیلم در باکس آفیس جهانی ۸۱۲ میلیون دلار بدست آورده است و اخیرا نیز اولین فیلم هری پاتر شد که توانست برنده ی اسکار شود. این منصافه است که بیان کرد که آینده ای روشن در انتظار چهار فیلم باقی مانده از این سری است، و علاوه بر این، بیننده ها و مخاطبان واقعا با کاراکترهای نیوت اسکمندر (ادی ردماین)، تینا گلدشتاین (کاترین واترستون)، خواهرش کویینی (الیسون سودول) و جیکوب (دن فوگلر) گرم گرفته اند.

فیلم Fantastic Beasts 2 در سال ۲۰۱۸ اکران خواهد شد و هر چند که کاراکتر نیوت اسکمندر در آن خواهد بود، ولی به نظر می رسد که بیشتر تمرکز فیلم بر روی طلوع جادوی تاریک، کاراکتر گریدلوالد (جانی دپ) و به ویژه ی رابطه ی او با دامبلدور جوان باشد. به دنبال خبرهایی که از آغاز فیلمبرداری فیلم در تابستان می گفتند، حال گزارش شده است که فیلمبرداری فیلم در مرداد ماه ۱۳۹۶ در پاریس و انگلیس شروع خواهد شد.

تا به حال، هنوز شهر نیویورک در لیست مکان های فیلمبرداری فیلم نیست. هر چند که فیلم دوم عمدتا بر روی اروپا تمرکز می کند، چون گریدلوالد سلطنت شیطانی خود را از آنجا گسترش می دهد، هنوز خبری مبنی بر دیده شدن شهر نیویورک و به طور خاص، MACUSA در فیلم دوم در دسترس نیست. این بدان معنا است که به نحوی جیکوب، کویینی و تینا خود را در اروپا می یابند. کشش زیادی برای تینا وجود ندارد چون می دانیم او می رود تا با نیوت ازدواج کند، اما دیدن چگونگی رسیدن جیکوب و کویینی به نظر جالب خواهد بود.

فیلم Fantastic Beasts and Where to Find Them 2 (جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها ۲) در تاریخ ۲۶ آبان ۱۳۹۷ (۱۶ نوامبر ۲۰۱۸) اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *