خانه آخرین خبرها تولید فیلم مستقل بتمن تا سال ۲۰۱۸ آغاز نمی شود

تولید فیلم مستقل بتمن تا سال ۲۰۱۸ آغاز نمی شود

۰

بیاتومگ – در حال حاضر کمپانی برادران وارنر بر روی فیلم مستقل بتمن کار می کند تا دوباره این کاراکتر را بر روی پرده ی نقره ای بیاورد. بن افلک بازی در نقش شوالیه ی تاریکی را با فیلم Batman V Superman: Dawn of Justice (بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت) آغاز کرد و عملکرد او یکی از نکات برجسته فیلم نسبت به دیگر فیلم ها بود. این مورد هیجان زیادی را برای فیلم مستقل بتمن به نام The Batman به وجود آورد ولی بعد از اینکه با سوالاتی در مورد وضعیت فیلم به توپ بسته شد و با برخی مسائل شخصی دست و پنجه نرم کرد، در نهایت تصمیم گرفت که سکان کارگردانی فیلم را رها کند.

پس از این خبر، احتمال اینکه فیلم به اکران تایید شده ی خود در سال ۲۰۱۸ برسد، کمتر و کمتر شد. اما بعد از اینکه کمپانی رسما مت ریوز را به عنوان کارگردان فیلم اعلام کرد، کمی امید برای آن زیادتر شد. با این حال، با کار ریوز بر روی فیلم War for the Planet of the Apes (جنگ برای سیاره میمون ها) که در اولویت قرار دارد، تولید فیلم بتمن تا سال دیگر شروع نخواهد شد.

بنا بر خبرهایی که از تولید فیلم شنیده شده است، ریوز قادر نخواهد بود قبل از پایان فیلم پر فروش در جریان خود یعنی فیلم جنگ برای سیاره میمون ها، توجه خود را به فیلم بتمن متمرکز کند. علاوه بر اینکه این خبر، شروع فیلمبرداری فیلم را به تاخیر می اندازد، بلکه جذب و اعلام بازیگران فیلم را نیز تا اواخر سال میلادی جاری به تعویق می اندازد.

زمانی که بن افلک هنوز به کارگردانی فیلم مستقل بتمن منصوب بود، حدود یک سال پیش، برنامه ها این گونه بود که شروع فیلمبرداری فیلم، بسته به برنامه ی بازیگران آن، در بهار یا تابستان سال جاری میلادی باشد.

به هر حال، آخرین گزارش زیاد تعجب آور نبود. حتی اگر ریوز زمان باقی مانده ی خود در فیلم سیاره میمون ها را به فیلم مستقل بتمن اختصاص بدهد، او نمی تواند تا بعد از کنفرانس خبری فیلم سیاره میمون ها توجه کاملی به فیلم بتمن بکند. پس اگر قرار است که مت ریوز تمرکزش را تنها به فیلم فعلی اش متمرکز کند، پس انتظار می رود که خبرهای زیادی در ماه های پیش رو از فیلم بتمن نشنویم. این را هم در نظر داشته باشید که در تابستان پیش رو احتمالا خبرها و شایعاتی در مورد بازیگران احتمالی فیلم درز کند. قبلا کمپانی برادران وارنر تاریخ ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ (۱۴ زوئن ۲۰۱۹) را برای اکران این فیلم اعلام کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *