بیاتومگ – کمپانی های دیزنی و پیکسار اولین تریلر تیزر از انیمیشن در حال ساخت Coco (کوکو) منتشر کرده اند که در زیر می توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید. Coco در لغت به معنای درخت نارگیل یا درخت کاکائو می باشد.

انیمیشن Coco (کوکو) این گونه است که با وجود ممنوعیت های سنتی خانواده اش در موسیقی، میگل با صداپیشگی تازه وارد آنتونی گونزالس، آرزو دارد که به خواننده ای فاضل همانند الگویش، ارنستو د لا کروز (صداپیشگی بنجامین برت) تبدیل شود. نا امید از اثبات استعدادش، میگل به دنبال زنجیره ای از اتفاقات، خودش را در سرزمینی رنگین و خیره کننده از مردگان می یابد. در طول راه، او با حقه باز جذاب هکتور (صداپیشگی گائل گارسیا برنال) آشنا می شود و آن دو به سفری خارق العاده برای باز کردن داستان پشت تاریخچه ی خانواده ی میگل پا می گذارند.

لی آنکریچ، کارگردان انیمیشن Toy Story 3، با همکاری آدرین مولینا که فیلمنامه را نیز می نویسد، این فیلم را کارگردانی خواهند کرد. این انیمیشن در تاریخ ۲ آذر ۱۳۹۶ (۲۲ نوامبر ۲۰۱۷) اکران خواهد شد. هر چند این اولین فیلم کمپانی فیلمسازی پیکسار برای امسال نیست و آنها انیمیشن Cars 3 (ماشین ها ۳) را دارند که در تاریخ ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ (۱۶ ژوئن ۲۰۱۷) اکران می شود.

تریلر تیزر انیمیشن

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *