خانه آخرین خبرها استیو کارل و امی رایان بازیگران اصلی فیلم Beautiful Boy (پسر زیبا) خواهند بود

استیو کارل و امی رایان بازیگران اصلی فیلم Beautiful Boy (پسر زیبا) خواهند بود

۰

بیاتومگ – گزارش های جدید حاکی از این است که استیو کارل (بازیگر فیلم های The 40-Year-Old Virgin و Crazy Stupid Love) و امی رایان (Birdman و Gone Baby Gone) قرار است در فیلم درام/اعتیادی Beautiful Boy (پسر زیبا) به عنوان ستارگان اصلی حضور داشته باشند. این فیلم بر اساس کتابی به نام Beautiful Boy: A Father’s Journey Through His Son’s Addiction (پسر زیبا: ماجراهای پدری در اعتیاد فرزندش) اثر دیوید شف و محصول سال ۲۰۰۸ می باشد که کتاب در آن زمان مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است. البته قبل از انتشار کتاب و در سال ۲۰۰۵ شف مقاله ای پرفروش تحت عنوان My Addicted Son (پسر معتاد من) را برای نیویورک تایمز به چاپ رسانده بود.

محبوبیت این داستان باعث شد تا کمپانی پارامونت تمام حقوق آن را برای تولید فیلم خریداری کند. کارل قرار است در فیلم Beautiful Boy (پسر زیبا) نقش دیوید و رایان نقش ویکی همسر سابق دیوید را بازی کند. ویکی سعی دارد تا بعد از بازداشت دیوید از پسرشان نیک مراقبت کند و البته آنها باید با هم همکاری داشته باشند تا جلوی اعتیاد فرزندشان به متامفتامین را بگیرند.

فیلمساز بلژیکی ون گرونینگن قرار است فیلم را کارگردانی کند و همچنین لوک دیویس فیلمنامه نویس پسر زیبا می باشد و این فیلم برای استودیو آمازون و کمپانی پلن بی تولید خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *