خانه آخرین خبرها امی رسوم به لیام نیسون در فیلم Hard Powder (پودر سخت) پیوست

امی رسوم به لیام نیسون در فیلم Hard Powder (پودر سخت) پیوست

۰

بیاتومگ – بازیگر جدیدی به لیام نیسون در فیلم اکشن/هیجان انگیز Hard Powder (پودر سخت) پیوسته، مشخص شده است که ستاره ی سریال کمدی Shameless (بی شرم) یعنی امی رسوم قرار است در فیلم پودر سخت نقش داشته باشد. این فیلم همچنین بر اساس فیلمی نروژی به نام Kraftidioten/Order of Disappearance با بازی استلان اسکارشگارد می باشد.

هنوز جزئیاتی از نقش امی رسوم در فیلم مشخص نشده است، اما لیام نیسون نقش نل، یک راننده ی خوب برف روب در یکی از شهرهای کلرادو را بازی می کند که فرزند او به قتل رسیده است. نل برای گرفتن انتقام از مهارت های ویژه ی خود استفاده می کند تا کارتل محلی مواد مخدر و مسئولان آن را پیدا کند و این کار در نهایت باعث جنگ بین مافیای بومی آمریکایی و یک گنگستر به نام وایکینگ می شود.

تصویر بردای فیلم Hard Powder در ماه مارس و در آلبرتا و دیگر شهرهای دیگری در کانادا انجام شود. تهیه کننده فیلم مایکل شامبرگ (تهیه کننده ی فیلم های Django Unchained و Pulp Fiction) می باشد و Hard Powder برای استودیوی اروپایی کانال تولید خواهد شد. نویسنده ی فیلم فرانک بالدوین (نویسنده ی سریال در حال تولید The Warriors) و کارگردان آن هنس پیتر مولند نروژی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *