بیاتومگ – شبکه HBO اولین تریلر کامل فیلم The Immortal Life of Henrietta Lacks (زندگی جاودانه هنریتا لاکس) را منتشر کرده است که در ادامه می توانید آن را مشاهده و یا دانلود کنید. در این فیلم بازیگرانی چون اپرا وینفری و رز برن حضور دارند و قرار است در تاریخ ۲۲ آپریل ۲۰۱۷ (۲ اردیبهشت ۱۳۹۶) اکران شود.

فیلم زندگی جاودانه هنریتا لاکس بر اساس کتابی پر فروش به همین نام اثر ربکا اسکلوت می باشد و در آن اپرا وینفری و رز برن به عنوان بازیگران اصلی حضور دارند. فیلم داستان هنریتا لاکس یک زن آفریقایی-آمریکایی را بیان می کند که از سلول های او برای ساختن اولین سلول های جاودانه ی انسانی استفاده شد. فیلم از چشم انداز دختر او دبورا لاکس (رز برن) تعریف می شود که سعی دارد با استفاده از روزنامه نگار حرفه ای، ربکا اسکلوت حقایقی از مادرش را کشف کند که تا به حال هیچ اطلاعی از آنها نداشته است و یکی از این حقایق تاثیر به سزای برداشت سلول های سرطانی او در علم پزشکی بوده است.

کتاب زندگی جاودانه ی هنریتا لاکس بیش از ۴ سال پرفروش ترن عنوان انتشارات نیویورک تایمز بوده است و فیلم آن نیز به کارگردانی جرج سی. وولف اکران خواهد شد.

مشاهده ی تریلر فیلم The Immortal Life of Henrietta Lacks (زندگی جاودانه هنریتا لاکس)

 

دانلود با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *