خانه آخرین خبرها فیلمنامه نویس Suicide Squad 2 (جوخه ی انتحار ۲) مشخص شد

فیلمنامه نویس Suicide Squad 2 (جوخه ی انتحار ۲) مشخص شد

۰

بیاتومگ – کمپانی براردان وارنر و DC اعلام کرده اند که آدام کوزاد (فیلمنامه نویس The Legend of Tarzan و Jack Ryan: Shadow Recruit) قرار است مسئولیت نوشتن فیلمنامه ی فیلم Suicide Squad 2 (جوخه ی انتحار ۲) را بر عهده داشته باشد.

از زمانی که اعلام شده که مارگات رابی قرار است نقش اصلی فیلم Gotham City Sirens و همچنین بخاطر حذف شدن جرد لتو از فیلم جوخه ی انتحار، دقیقا معلوم نیست که چه شخصیت هایی در جوخه ی انتحار ۲ حضور خواهند داشت. فیلم Suicide Squad سال قبل اکران شد و علاوه بر فروش ۷۴۵.۶ میلیون دلاری موفق به کسب جایزه ی اسکار در بخش بهترین گریم شد و احتمال می رود که شخصیت هایی چون هارلی کوئین، ددشات، کروک قاتل، کاتانا، کاپیتان بومرنگ، ریک فلگ و آماندا والر آماده ی بازگشت دوباره در فیلم باشند.

با بوجود اینکه جوخه ی انتحار ۲ جزو فیلم های اصلی دی سی می باشد، اما هنوز کارگردان این فیلم مشخص نشده، البته گزینه هایی نیز برای کارگردانی فیلم درنظر گرفته شده است که از جمله ی آنها می توان به مل گیبسون (کارگردان فیلم Hacksaw Ridge)، روبن فلیشر (Zombieland)، دنیل اسپینوزا (Safe House) و جاناتان لوین (۵۰/۵۰) اشاره کرد.

کارگردان فیلم جوخه ی انتحار دیوید آیر بود و در آن بازیگرانی چون ویل اسمیت، مارگات رابی، ویولا دیویس و کارا دلوین حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *