بیاتومگ – کمپانی اپن رود فیلم پوستر جدیدی از فیلم The Promise (وعده) با بازی اسکار ایزاک (بازیگر فیلم Star Wars: The Force Awakens)، شارلوت لو بن (The Hundred-Foot Journey) و کریستین بیل (American Hustle) منتشر کرده است که در ادامه می توانید آن را مشاهده کنید.

فیلم در زمان قتل عام ارامنه رخ می دهد و داستان یک دانشجوی پزشکی ارمنی جوان (ایزاک) در آخرین روزهای امپراطوری عثمانی را بیان می کند. او عاشق آنا (لو بن) می شود و این موضوع باعث بوجود آمدن مشکلاتی بین او و دوست پسر آنا (کریسیتن بیل) می شود.

فیلم وعده در سال ۱۹۱۴ شروع می شود. بعد از جنگی بزرگ امپراطوری عثمانی در حال فروپاشیدن می باشد و پایتخت آنها، قسطنطنیه (استانبول امروزی) دچار آشوب و هرج و مرج های فراوانی شده است. مایکل بوقوسیان (اسکار ایزاک) به عنوان یک دانشجوی پزشکی وارد شهر می شود و در تلاش است تا علم پزشکی نوین را به روستای اجدادی اش، سیرون وارد کند، جایی که برای قرن ها ترک های مسلمان و ارامنه در کنار یکدیگر زندگی کرده اند. عکاس و روزنامه نگار کریس مایرز (کریستین بیل) به شهر آمده است تا مسائل سیاسی را پوشش بدهد و در آن جا عاشق یک هنرمند ارمنی به نام آنا (شارلوت لو بن) که به تازگی پدر خود را از دست داده است، می شود. زمانی که مایکل، آنا را می بیند به او علاقه مند می شود و ارامنه بودن هر دوی آنها باعث تقویت این رابطه ی عاشقانه می شود، اما از سوی دیگر ترک ها به جنگ علیه آلمان ملحق می شوند و امپراطوری مسلمان خشونت وحشیانه ای را بر علیه اقلیت های قومی کشور خود شروع می کند و در این بین، ستارگان داستان باید راهی برای زنده ماندن خود پیدا کنند.

در این فیلم بازیگران دیگری چون شهره اقداشلو (X-Men: The Last Stand)، آنجلا سرافیان (Westworld)، دنیل خیمنز-کاچو (Tear This Heart Out) و جیمز کرام ول (The Green Mil) حضور دارند. کارگردانِ فیلم وعده، تری جرج (کارگردان فیلم های Hotel Rwanda و Reservation Road) می باشد که در سال ۲۰۱۲ و بخاطر فیلم کوتاه The Shore (ساحل) موفق به کسب جایزه ی اسکار شده است. همچنین خود جرج به همراه رابین سویکورد نویسندگان فیلم می باشند.

باید اشاره کرد که در طی قتل و عام ارامنه به دست ترک های مسلمان بین سالهای ۱۹۲۳-۱۹۱۵ نزدیک به ۱.۵ میلیون نفر به قتل رسیدند.

فیلم The Promise (وعده) قرار است در ۲۱ آپریل ۲۰۱۷ (۱ اردیبهشت ۱۳۹۶) اکران شود.

پوستر جدید فیلم The Promise (وعده)

The Promise (وعده)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *