بیاتومگ – کمپانی پارامونت تریلر جدید و کاملی برای پنجمین نسخه از سری فیلم تبدیل شوندگان یعنی Transformers: The Last Knight (تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه) منتشر کرده است که در ادامه می توانید آن را مشاهده و یا دانلود کنید.

فیلم تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه یک تحول جدید در این سری فیلم خواهد بود و در آن شاهد تعریف جدیدی از قهرمان داستان خواهیم بود. انسان ها و تبدیل شوندگان در حال جنگ هستند در حالی که آپتیموس پرایم زمین را ترک کرده است. کلید نجات آینده ی ما در گذشته است، گذشته ی مخفی که از تبدیل شوندگان در روی زمین وجود دارد. نجات دنیای ما بر عهده ی یک گروه غیر ممکن، تشکیل شده از کید یگر (مارک والبرگ)، بامبلبی، یک شخص انگلیسی (آنتونی هاپکینز) و استاد دانشگاه آکسفورد (لورا هادوک) می باشد. در فیلم شاهد رخداد های جدیدی خواهیم بود، قهرمان ها به افرادی خائن و افراد منفی به شخصیتی قهرمان بدل می شوند و از بین ما و آنها فقط یک جهان زنده خواهد ماند.

فیلم Transformers: The Last Knight (تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه) در ۲۳ ژوئن ۲۰۱۷ (۲ تیر ۱۳۹۶) اکران خواهد شد. نسخه فرعی این فیلم یعنی فیلم بامبلبی در ۸ ژوئن ۲۰۱۸ (۱۸ خرداد ۱۳۹۷) و فیلم تبدیل شوندگان ۶ در تاریخ ۲۸ ژوئن ۲۰۱۹ (۷ تیر ۱۳۹۸) اکران خواهد شد.

تریلر فیلم Transformers: The Last Knight (تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه)

 

دانلود با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *