بیاتومگ – شبکه HBO تریلر جدیدی از آخرین فصل سریال The Leftovers (باقی ماندگان) منتشر کرده است. سازندگان سریال تام پروتا و دیمون لیندلوف (سازنده ی LOST و Prometheus) می باشند و باقی ماندگان اقتباسی از یکی از رمان های پروت می باشد که در سال ۲۰۱۱ منتشر شده است. پخش فصل نهایی سریال از ۱۶ آپریل ۲۰۱۷ (۲۷ فروردین ۱۳۹۶) شروع خواهد شد، فصلی که به گفته ی سازندگان شامل ۸ قسمت می باشد.

زمانی که HBO تولید فصل ۳ سریال را تایید کرد، لیندلوف اشاره کرد:

“در طول تولید سریال بطور کامل از من پشتیبانی شد و اعتمادی زیادی نیز در این بین وجود داشت که این مسئله برای من عالی است. ما تیم خوبی از نویسندگان و تهیه کننده ها را در اختیار داریم و من و تام در حال رسیدن به پایان رمان هستیم که این مسئله به معنی پایان سریال نیز می باشد.”

در فصل ۳ سریال The Leftovers (باقی ماندگان) بازیگرانی چون جاستین تروکس، کری کان، امی برنمن، کوین کارول، کریستوفر اکلستون، اسکات گلن، لیندسی دانکن، رجینا کینگ، جووان آدپو، جنل ملونی، مارگارت کوالی، جاسمین ساووی-براون، لیو تایلر و کریس زایکا حضور دارند.

مدیران تولید فصل ۳ سریال دیمون لیندلوف، تام پروتا، میمی لدر، تام اسپیزلی، جین کلی، پیتر برگ و سارا اوبری می باشند. ضمن اینکه فصل ۳، همکاری سه جانبه “HBO”، “White Rabbit” و “Warner Bros” می باشد و هر ۸ قسمت آن در تگزاس و استرالیا فیلمبرداری شده است.

تریلر فصل ۳ سریال The Leftovers (باقی ماندگان)

 

دانلود با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *