خانه آخرین خبرها تولید فصل ۳ سریال The Expanse (گستره) تایید شد

تولید فصل ۳ سریال The Expanse (گستره) تایید شد

۱

بیاتومگ – شبکه سایفای امروز اعلام کرده است که فصل ۳ سریال The Expanse (گستره) تولید خواهد شد. آنها همچنین تایید کرده اند که این فصل سریال در قالب ۱۳ قسمت و در سال ۲۰۱۸ پخش خواهد شد، فصل ۲ سریال در حال حاضر توسط گروه تلویزیونی آلکن و در شبکه سایفای در حال پخش می باشد.

رئیس شبکه در مورد سریال گستره گفته است:

“گستره یک سریال هیجان انگیز، عاطفی و بسیار زیبا است و داستان علمی-تخیلی بسیار مناسبی برای یک سریال در اختیار دارد. ما با طرفداران همراه هستیم و در پی ادامه ی همکاری با گروه آلکن، بازیگران و تمامی عوامل سریال می باشیم تا به تولید آن برای فصل بعدی اقدام کنیم.”

داستان سریال گستره در ۲۰۰ سال بعد و در فضایی کلونی مانند بازگو می شود. این سریال بر اساس سری کتاب های پرفروشی به نام The Expanse اثر دنیل آبراهام و تای فرانک می باشد و در آن بازیگرانی چون استیون استریت، شهره اغداشلو، دومنیک تایپر، کیس آنوار، وس چاتهام و فرانکی آدامز حضور دارند.

نامزد جایزه ی اسکار مرک فرگس و هاک اوستبی (فیلمنامه نویسان Children of Men و Iron Man) به همراه نارن شانکر مدیران اجرایی و سازندگان سریال The Expanse (گستره) می باشند. پخش این سریال از سال ۲۰۱۵ شروع شده است.

یک دیدگاه

  1. ابی

    ۳۰ بهمن, ۱۳۹۶ در ۱۸:۰۶

    ای ولااااااااااااااااااااااااااا

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *