خانه آخرین خبرها رایان مورفی سازنده ی سریال درام Pose (ژست) خواهد بود

رایان مورفی سازنده ی سریال درام Pose (ژست) خواهد بود

۰

بیاتومگ – شبکه FX اعلام کرده است که تهیه کننده و کارگردان پر کار، رایان مورفی تولید یک سریال درام جدید برای این شبکه را در نظر دارد. مورفی بخاطر مسئولیت های مختلفی که در سریال های American Horror Story، Nip/Tuck، Glee، Scream Queens، American Crime Story و FEUD داشته است، شناخته می شود و قرار است به همراه نینا جاکوبسن و برد سیمپسون تولید سریال Pose (ژست) را برعهده داشته باشند که پخش اولین فصل آن قرار است از سال ۲۰۱۸  شروع شود.

مشخص شده است که مورفی به همراه برد فالچاک و استیون کانالز نویسندگان ژست می باشند و فیلمبرداری آن قرار است از ماه اکتبر در نیویورک شروع شود. همچنین اعلام شده است که بازیگران زیادی در فیلم حضور خواهند داشت ولی هنوز اسمی از فرد خاصی برده نشده است.

داستان سریال در سال ۱۹۸۶ رخ می دهد و به بررسی مسائل جامعه، زندگی و مسائل روز آن ها می پردازد و ساختارهای فرهنگی شهر نیویورک را بیان می کند.

رایان مورفی در سریال American Crime Story و فصل ۷ سریال American Horror Story به عنوان تهیه کننده می باشد و همچنین قرار است در فصل بعدی سریال FEUD نیز نقش داشته باشد. با توجه به تجربه های مورفی انتظار می رود که او در سریال جدیدش نیز مسائلی جالبی برای طرفداران عرضه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *