خانه آخرین خبرها هنری کویل به بازیگران فیلم Mission: Impossible 6 (ماموریت غیر ممکن ۶) اضافه شد

هنری کویل به بازیگران فیلم Mission: Impossible 6 (ماموریت غیر ممکن ۶) اضافه شد

۰

بیاتومگ – کریستوفر مک کوری جدیدا اعلام کرده است که ستاره نقش سوپرمن، هنری کویل (بازیگر فیلم های Batman v Superman: Dawn of Justice و Justice League) به بازیگران فیلم Mission: Impossible 6 (ماموریت غیر ممکن ۶) اضافه شده است. در این فیلم کمپانی های اسکای دنس و پارامونت علاوه بر تام کروز بازیگرانی چون ربکا فرگوسن، سیمون پگ و جرمی رنر حضور دارند. اخیرا نیز تایید شده است که بازیگر سریال The Crown، ونسا کربی در فیلم حضور خواهد داشت.

تولید فیلم Mission: Impossible 6 (ماموریت غیر ممکن ۶) قرار است در ۱۰ آپریل ۲۰۱۷ (۲۱ فروردین ۱۳۹۶) و در پاریس به کارگردانی کریستوفر مک کوری شروع شود. او در فیلم ماموریت غیر ممکن ۵ نیز حضور داشته است و بار دیگر شاهد حضور او در فیلم، این بار به عنوان نویسنده و کارگردان خواهیم بود و فیلم او برای اکران در ۲۷ جولای ۲۰۱۸ (۵ مرداد ۱۳۹۷) آماده می شود.

به نظر می رسد که ششمین قسمت از فیلم ماموریت غیر ممکن ادامه نسخه پنجم باشد که داستان آن به شرح زیر بوده است:

رئیس سازمان سیا (الک بالدوین) سنا را متقاعد می کند تا سازمان نیروهای عملیات غیر ممکن را منحل کند که یکی از نیروهای کلیدی آن سازمان نیز ایتان هانت (تام کروز) می باشد. استدلال هانلی از این کار، بی مسئولیت و بی پروا بودن این نیروها می باشد. هانت نیز به راه خودش ادامه می دهد و به دنبال یک سازمان مخفی، سرکش و کشنده به نام Syndicate (سندیکا) می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *