خانه آخرین خبرها در فصل ۷ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) شاهد اژدها های بزرگتری خواهیم بود

در فصل ۷ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) شاهد اژدها های بزرگتری خواهیم بود

۰

بیاتومگ – مت شاکمن، کارگردان چند قسمت از سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) تایید کرده است که طرفداران شاهد اژدها های بزرگتری در فصل ۷ سریال خواهند بود. او اشاره کرده است:

قطعا اژدها ها بزرگتر از فصل قبلی خواهند بود و می توان گفت سایز آنها در حد یک هواپیمای بوئینگ ۷۴۷s می باشد و آتش آنها نیز به قطر ۳۰ پا (۹.۱۴ متر) خواهد بود.

در پایان فصل گذشته، اژدهایان دنریس (امیلیا کلارک) و ارتش عظیمش سرانجام در راه وستروس هستند، که در آن سرسی (لنا هیدی) بعد از مرگ پسرش، الان ملکه می باشد. ارتش شاه شب (ولادیمیر فاردیک) به سمت جنوب در حرکت است و به نظر یک جنگ قریب الوقوع در راه است.

هر چند که ما دقیقا نمی دانیم که چه اتفاقاتی در راه است، البته به جز زمستان، میسی ویلیامز که نقش آریا استارک را بازی می کند، در صفحه اجتماعی خودش اشاره کرده است:

“به تازگی خواندن فیلمنامه ی فصل ۷ را تمام کردم، واقعا آن دارد به واقعیت تبدیل می شود. من می خواهم که به شما بگویم که خودتان را آماده کنید … ولی هیچگونه نمی توانید برای این آماده شوید. این خیلی هیجان انگیز است.”

این سریال بر اساس سری کتاب های A Song of Ice and Fire (نغمه های یخ و آتش) نوشته ی جرج آر.آر مارتین می باشد ولی فصل گذشته ی سریال از کتاب ها پیشی گرفته است.

پخش فصل ۷  سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) از تاریخ ۱۶ جولای ۲۰۱۷ (۲۵ تیر ۱۳۹۶) شروع خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *