خانه آخرین خبرها فصل ۴ سریال ۱۲Monkeys (دوازده میمون) آخرین فصل آن خواهد بود

فصل ۴ سریال ۱۲Monkeys (دوازده میمون) آخرین فصل آن خواهد بود

۰

بیاتومگ – شبکه ی سای فای در میان یک تجدید حیات خلاق از نظر برنامه های اصیل می باشد. در حالی که یک مسیر واضح وابسته به فیلم Sharknado وجود دارد، شبکه که زمانی با فیلم های ارزان علمی-تخیلی شناخته می شد همانند عنوان های Mansquito  و Piranhaconda، شروع به پوست انداختن کرده است تا سیمای فرهنگی خود را نمایان کند، و بیشتر به ساخت سریال های درجه یک که گرایشی به سمت درام دارند، تمرکز کند. در سال های اخیر، شبکه سریال های Killjoys و Dark Matter (ماده تاریک)، The Magicians (جادوگران)، The Expanse (گستره) و ۱۲Monkeys (دوازده میمون) را راه اندازی کرده است. سریال ۱۲Monkeys (دوازده میمون) یک اقتباس هوشمند از فیلمی به همین نام به کارگردانی تری گیلیام و با بازی برت پیت و بروس ویلیس می باشد.

سال گذشته سریال وارد فصل دوم شد و در هفته های اخیر با انتشار تصویری که کول، کاساندرا، جنیفر و دیکن را نشان می داد که به دهه ی ۸۰ میلادی برگشته اند تا یک دزدی را ریشه کن کنند، اشاراتی به فصل سوم شد. همانطور که معلوم است، شبکه ی سای فای یک سوپرایز چند بخشی دارد. نه تنها شبکه تاریخ شروع پخش فصل ۳ را مشخص می کند بلکه اعلام می کند که سریال برای فصل ۴ تمدید شده است و این فصل، آخرین فصل سریال خواهد بود. این ها تا حد زیادی به پردازش نیاز دارد که متوجه شد ولی شبکه این کار را انجام داده است و همچنین اعلام شده است که کل فصل طی یک هفته و بر روی یک سرویس مخصوص عرضه می شود.

فصل ۳ سریال از ۱۹ تا ۲۱ می ۲۰۱۷ (۳۰ اردیبهشت تا ۱ خرداد) پخش خواهد شد و در اولین روز، ۴ قسمت از سریال و در دو شب بعد، هر شب سه قسمت پخش می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *