خانه آخرین خبرها فیلم Venom (ونوم) برای اکران در ۲۰۱۸ برنامه ریزی شده است

فیلم Venom (ونوم) برای اکران در ۲۰۱۸ برنامه ریزی شده است

۰

بیاتومگ – بعد از اینکه سه گانه ی مرد عنکبوتی با بازی توبی مگوایر به پایان رسید، سونی در سال ۲۰۱۲ با اندرو گارفیلد بار دیگر این کاراکتر را بر روی پرده ی نقره ای برد. در یک تلاش که به سرعت جهانی ساخته شود تا بتواند با دنیای سینمایی مارول رقابت کند، فیلم Amazing Spider-Man 2 (مرد عنکبوتی شگفت انگیز ۲) با کاراکترهایی در اطرافش گرد هم آمد ولی به جای خوب شدن، این کار باعث از داخل منفجر شدن آن شد. حال نیز تام هولند این ردا را بر تن کرده است و با حضور در فیلم Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) به دنیای سینمایی مارول پیوست و اولین حضورش به عنوان مرد عنکبوتی را رقم زد.

در طول این روندی که مرد عنکبوتی به دوستان قهرمان خود پیوسته است، گزارش هایی از کمپانی سونی به گوش رسید که بیان می کرد آنها چند ایده برای ساخت فیلم هایی بر اساس کاراکترهای مربوط به مرد عنکبوتی دارند و یکی از آنها فیلم مستقل Venom (ونوم) می باشد. هر چند که همکاری سونی با استودیو مارول بسیاری از فرض ها همانند نسخه های فرعی روی میز را کنار زد، این طور به نظر می رسد که در هر حال استودیو با این فیلم رو به جلو حرکت می کند.

بنا بر گزارش ها، کمپانی سونی این فیلم را در تقویم اکران سال ۲۰۱۸ خود قرار داده است و الکس کورتزمن (The Mummy) سکان دار فیلم خواهد بود. تاریخ دقیق تر اکران فیلم، ۱۴ مهر ۱۳۹۷ (۵ اکتبر ۲۰۱۸) خواهد بود. این تاریخ کمی آشناست از آن جهت که این تاریخ قبلی اکران فیلم آکوامن بوده است که به دسامبر همان سال تغییر داده شد. در حال حاضر معلوم نیست که این کار برای سلسه مراتب شدن فیلم مارول انجام شده است یا به طور ساده فیلم Venom (ونوم) با هیچ کدام از فیلم های مرد عنکبوتی ارتباط نخواهد داشت.

در خبرهای تکمیلی تر، بیان شد که کورتزمن در این فیلم فعالیتی نخواهد داشت و قراردادی برای کارگردانی فیلم امضا نکرده است. هر چند، اسکات روزنبرگ و جف پینکنر که فیلم جدید جومانجی را قلم زده اند، برای نوشتن فیلمنامه ی این فیلم مد نظر هستند.

اگر این تاریخ کاملا دقیق باشد، پس به زودی برنامه های سونی برای این فیلم مشخص خواهد شد. حال که مخاطبان مرد عنکبوتی را در درون دنیای سینمایی مارول تجربه کرده اند، پس فیلم ونوم خارج از این جهان فروش سخت تری خواهد داشت. با این حال سونی هنوز حقوق مرد عنکبوتی را از آن خود دارد و مصمم است که فیلم مستقل ونوم را بسازد و آن را به یک فیلم پر فروش تبدیل کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *