خانه آخرین خبرها الیشا ویکاندر در حال مذاکره برای پیوستن به فیلم Freakshift می باشد

الیشا ویکاندر در حال مذاکره برای پیوستن به فیلم Freakshift می باشد

۰

بیاتومگ – بنا بر گزارش ها، برنده ی جایزه ی اسکار الیشا ویکاندر بازیگر فیلم های The Danish Girl, Jason Bourne و Ex Machina در حال مذاکره برای پیوستن فیلم Freakshift، جدیدترین اثر فیلمساز بن ویتلی (High-Rise, Free Fire) می باشد. این فیلم در حال حاضر به تاریخ آگوست ماه برای شروع چشم دوخته است که بعد از اتمام کار ویکاندر در نقش لارا کرافت در فیلم Tomb Raider می باشد.

در سال ۲۰۱۲ بود که برای اولین بار اعلام شد فیلمی اکشن و هیجان انگیز قرار است که ساخته شود که در آن هیولاها از زمین بر می خیزند و در شب که ساکنین در خواب هستند، آنها را می ترسانند. Freakshift یک گروه سازمان یافته ی دولتی از قانون شکنان می باشد که موجودات را برای وظیفه مدنی، ورزش و پول می کشند و شکار می کنند.

ویتلی به همراه ایمی جامپ فیلنامه ی فیلم را قلم می زنند. اندرو استارک نیز تولید فیلم را بر عهده خواهد داشت. ویتلی اخیرا به فیلمی اقتباسی از کمیک علمی-تخیلی Hard Boiled (سر سخت و خشن) ساخته ی فرانک میلر و جوف دارو با بودجه ای عظیم متصل شده است که می تواند سبب همکاری او با ستاره تام هیدلستون شود. الیشا ویکاندر در حال حاضر در حال تکمیل کردن نقش مقابل جیمز مک آووی در فیلم Submergence ساخته ی ویم وندرس و فیلم Euphoria به همراه اوا گرین می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *