خانه آخرین خبرها ریدلی اسکات به دنبال فیلم های Alien بیشتری است

ریدلی اسکات به دنبال فیلم های Alien بیشتری است

۰

بیاتومگ – این گونه به نظر می رسد که کمپانی فیلمسازی فاکس قرن بیستم فیلم های Alien (بیگانه) بیشتری در راه دارد. در مصاحبه ای که کارگردان ریدلی اسکات انجام داده، اذعان کرده است که در زمانی که بیننده ها و مخاطبان به دنبال دیدن فیلم Alien: Covenant (بیگانه: عهدنامه) که در ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ (۱۹ می ۲۰۱۷) اکران می شود، هستند، او نقشه های جدی ای برای این سری فیلم ها دارد. او می گوید:

“قبل از اینکه ما به معنای واقعی کلمه و منطقی به سوی فیلم اصلی Alien (بیگانه) باز گردیم، یک فیلم دیگر هنوز وجود دارد. اگر این فیلم و به دنبال آن فیلم بعدی اش موفق باشند، بدون شک سه فیلم دیگر در راه خواهند بود.”

در این بیان اسکات به طرز مرموزی عنوان فیلم دیگر بیگانه را Alien: Awakening (بیگانه: بیداری) اعلام کرد که قرار است داستانی بین فیلم Prometheus (پرومتئوس) و فیلم Alien: Covenant (بیگانه: عهدنامه) باشد. آیا پیش درآمد فیلم بیگانه: عهدنامه، فیلم دیگری از سری فیلم های بیگانه خواهد بود؟ خبرهای بیشتر را از همین سایت دنبال کنید.

فیلم Alien: Covenant (بیگانه: عهدنامه) در مورد یک سفینه فضایی به نام Covenant است که همراه با خدمه اش که بصورت کلنی وار رشد و تکثیر می کنند در می یابند که یک دنیای عالی و ناشناخته را کشف کرده اند، اما این دنیا بسیار تیره و خطرناک می باشد چون یکی از بازماندگان Prometheus یعنی دیوید با بازی فازبندر که یک انسان ترکیبی است در آن زندگی می کند.

در فیلم Alien: Covenant (بیگانه: عهدنامه) بازیگرانی چون مایکل فازبندر، کاترین واترسون، بیلی کروداپ، دنی مک براید، دمیان بایچر، کارمن ایوگو، امی سیمتز، جسی اسمالت، کالی هرناندز، ناتانیال دین، الکساندر انگلند، بنجامین ریگبوی، نومی رپیس و جیمز فرانکو حضور دارند و این فیلم قرار است در تاریخ ۱۹ می ۲۰۱۷ (۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶) اکران شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *