خانه آخرین خبرها مایکل روزنبام و سیلوستر استالونه در فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 نقش های مهمی دارند

مایکل روزنبام و سیلوستر استالونه در فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 نقش های مهمی دارند

۰

بیاتومگ – تقریبا حدود یک ماه و نیم به اکران فیلم مورد انتظار جیمز گان به نام Guardians of the Galaxy Vol. 2 (نگهبانان کهکشان بخش ۲) مانده است و معلوم شده است که یکی از بازیگران فیلم هنوز اعلام نشده است و مدت ها نام او و نقشش مخفی مانده است. جیمز گان امروز در مصاحبه ای بیان کرد که مایکل روزنبام یک نقش مرموز در این فیلم دنباله دارد و کاراکتر او به نحوی به نقش مرموز سیلوستر استالونه در فیلم مرتبط می شود. او می گوید:

“ما یک جفت بازیگر داریم که در دنیای سینمایی مارول بسیار مهم هستند و قرار است که در فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 (نگهبانان کهکشان بخش ۲) حضور یابند و کسی در این مورد اطلاعی ندارد. سیلوستر استالونه نقش یکی از آن کاراکترها را بازی می کند…. دوست من، مایکل روزنبام نیز یک نقش بسیار مناسب و معقول را در فیلم بازی می کند که به گونه ای با کاراکتر سیلوستر در ارتباط است.”

مایکل روزنبام در سریال Smallville (اسمالویل) نقش لکس لوثر را بازی می کرد و در پروژه ی انیمیشنی Justice League (لیگ عدالت) در نقش صداپیشگی فلش بود.

فیلم نگهبانان کهکشان ۲ که دنباله نسخه اول آن می باشد. ادامه ماجراهای تیمی است که پا به خارج هستی می گذارند. نگهبانان باید برای حفاظت از خانواده ای که به تازگی بدست آوردند، بجنگند تا رمز و راز های پدر واقعی پیتر کوییل را بازگشایی کنند. دشمنان قدیمی تبدیل به دوست شده اند و قهرمانان کلاسیک مورد علاقه ی طرفداران مارول نیز به جمع این قهرمان ها خواهند پیوست. کارگردان فیلم جیمز گان و نویسندگان جیمز گان، دن ابنت و اندی لنینگ می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *