خانه آخرین خبرها سریال Scream (جیغ) ممکن است برای فصل ۳ تمدید شود

سریال Scream (جیغ) ممکن است برای فصل ۳ تمدید شود

۰

بیاتومگ – بنا بر گزارش ها، فصل ۳ سریال Scream (جیغ) ممکن است که یک راه اندازی مجدد باشد. البته، خود سریال در اصل یک راه اندازی مجدد از سری فیلم هایی به همین نام از سال ۱۹۹۶ تا ۲۰۱۱ می باشد. بنا بر گزارش های منتشر شده، کمپانی سازنده ی سریال به دنبال راه اندازی مجدد داستان و استخدام بازیگران جدید می باشد. همچنین آنها به دنبال مدیر اجرایی جدیدی هستند تا دیدی تازه به سریال بدهند. اگر این اتفاق رخ بدهد، معلوم نیست که آیا در راه اندازی مجدد رجوعاتی به دو فصل اول، داستان ها و کاراکترها می شود یا خیر.

اولین فصل از سریال دارای ۱۰ قسمت و فصل دوم آن دارای ۱۳ قسمت بود. فصل ۳ سریال برای شش قسمت اضافی برنامه ریزی شده بود. فصل دوم سریال افت رتبه ی بسیاری داشت. دو فصل اول سریال مدیران اجرایی متفاوتی داشتند و در فصل اول جیل بلوتووگال و جیمی پاگلیا و در فصل دوم مایکل گانز و ریچارد رجیستر مدیران اجرایی بودند.

کمپانی های MTV و Dimension که سازنده و پخش کننده ی سریال هستند، هنوز نسبت به این گزارش پاسخی نداده اند. بازیگران سریال ویلا فیتزجرالد، جان کارنا، تام مدن، تریسی میدنروف، آمادئوس سرافینی، بکس تیلور-کلاوس و کارلسون یانگ می باشند. سری فیلم های Scream (جیغ) توسط وس کراون کارگردانی شده است و توانست در فروش جهانی خود به فروش ۶۰۴ میلیون دلاری دست یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *