خانه آخرین خبرها میلا کونیس و کیت مک کینون در حال مذاکره برای فیلم The Spy Who Dumped Me می باشند

میلا کونیس و کیت مک کینون در حال مذاکره برای فیلم The Spy Who Dumped Me می باشند

۰

بیاتومگ – کیت مک کینون (Saturday Night Live, Ghostbusters) و میلا کونیس (Black Swan, Oz The Great and Powerful) در حال مذاکره برای پیوستن به فیلم کمدی The Spy Who Dumped Me (جاسوسی که از من رو برگرداند) می باشند. بنا بر گزارش های قبلی، این فیلم به کارگردانی سوزانا فوگل (Life Partners, Chasing Life) می باشد. فوگل به همراه دیوید آیزرسون (Saturday Night Live, United States of Tara) فیلمنامه ی فیلم را نوشته اند. برایان گرازر نیز تولید فیلم را بر عهده دارد که در تابستان فیلمبرداری آن شروع می شود.

مک کینون و کونیس نقش بهترین دوستان را بازی می کنند، زمانی که یکی از زنان متوجه می شود که دوست پسری که از او رو برگردانده، یک جاسوس است، این دو دوست ناخواسته گرفتار یک توطئه ی بین المللی می شوند. کمپانی لیونز گیت هنوز نسبت به این خبر اظهار نظر نکرده است.

عنوان فیلم یک برداشت آشکار از نام The Spy Who Loved Me (جاسوسی که من را دوست داشت)، دهمین فیلم از سری فیلم های جیمز باند می باشد. مک کینون بیشتر برای اجرای برجسته در Saturday Night Live شناخته می شود، علاوه بر این، او یکی از کاراکترهای برجسته در نسخه ی زنانه و آخر سری فیلم های Ghostbusters (شکارچیان ارواح) می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *