خانه آخرین خبرها تولید فیلم The Lion King (شیر شاه) اردیبهشت ماه آغاز می شود

تولید فیلم The Lion King (شیر شاه) اردیبهشت ماه آغاز می شود

۰

بیاتومگ – بازسازی انیمیشن Beauty and the Beast (دیو و دلبر) به نظر می رسد که شروعی طوفانی در باکس آفیس داشته است و می خواهد رکوردها را جا به جا کند. این فیلم در روز جمعه حدود ۶۳ میلیون دلار بدست آورده است و در سه روز پیش رو به دنبال کسب ۱۷۰ میلیون دلار می باشد. پس استودیو بدون هیچ اتلاف وقتی به سراغ اقتباس بعدی خود رفته است. در اوایل این ماه خبرهایی در مورد بازسازی اکشن-زنده انیمیشن کلاسیک Dumbo (دامبو) به دست تیم بورتون به گوش رسید و در همین ماه نیز بازیگران داستان این فیلِ پرنده گرد هم آمدند که شامل اوا گرین و دنی دویتو می باشند.

یکی دیگر از تولیدات مورد انتظار دیزنی، بازسازی The Lion King (شیر شاه) توسط کارگردان جو فاوریو می باشد. گزارشی منتشر شده است که جزییاتی از تولید فیلم را بیان می کند. بنا بر گزارش، تولید فیلم زمانی در ماه می (اردیبهشت) آغاز و در شهر لس آنجلس فیلمبرداری می شود. علاوه بر این خلاصه ای از فیلم منتشر شده است که به صورت زیر می باشد:

“در دشت های آفریقا، داستان شیر جوانی به نام سیمبا گفته می شود که به لطف عموی شیطانیش به نام اِسکار، پدرش موفاسا را از دست می دهد، و به بیابان های دور از دسترس رانده می شود. سال ها بعد، او بر می گردد تا تاج و تخت را باز پس گیرد.”

خبر شروع تولید فیلم شیر شاه یکی از خبرهای خوب در مورد تولید فیلم می باشد، اما بزرگترین خبر شاید اعلام صدا پیشگی جیمز ارل جونز در فیلم می باشد که دوباره صداپیشگی کاراکتر موفاسا را بر عهده می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *