بیاتومگ – درحالی که هنوز تریلری برای فیلم The Dark Tower (برج تاریک) منتشر نشده، کمپانی کلمبیا پیکچرز اولین پوستر رسمی این فیلم را منتشر کرده است که در ادامه می توانید آن را مشاهده یا دریافت کنید. این فیلم بر اساس یک سری رمان به همین نام اثر استیون کینگ می باشد. ادریس البا نقش رولاند دیشین، مردی که برای طرفداران برج تاریک به نام تفنگدار شناخته می شود، بازی خواهد کرد. متیو مک کانهی نیز نقش مقابل البا را به نام مرد سیاه پوش بازی می کند.

کارگردان این فیلم نیکولای آرکل می باشد و در آن علاوه بر مک کانهی و البا بازیگرانی چون تام تیلور در نقش جیک چمبرز، ابی لی در نقش تیرانا، فران کرانز در نقش پملی، جکی ارل هلی، کاترین وینیک و کلودیا کیم حضو دارند.

فیلم برج تاریک داستان رولاند دیشین، آخرین تفنگداری در اواسط دنیا را بیان می کند که به مناطق آخرالزمانی سفر می کند تا عمارتی قدرتمند و جادویی به نام برج تاریک را پیدا کند. این عمارت در مکانی به عنوان آخر دنیا و در بین دریایی از گل های رز قرار دارد، برج تاریک نقطه ای است که پیوندی بین فضا و زمان برقرار می کند. این مکان قلب جهان محسوب می شود، اما خطر بزرگی نیز آن را تهدید می کند و شخصی یا مسائلی سعی دارند با استفاده از یک تکنولوژی شیطانی آن را از بین ببرند.

فیلم The Dark Tower (برج تاریک) در تاریخ ۲۸ جولای ۲۰۱۷ (۶ مرداد ۱۳۹۶) اکران خواهد شد.

پوستر فیلم The Dark Tower (برج تاریک)

The Dark Tower (برج تاریک)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *