بیاتومگ – سریال زامبی کمدی iZombie حدود یک سال است که از پخش آخرین قسمتش می گذرد، اما ماه آینده، سریال با فصل جدید بر می گردد و به نظر بهتر از همیشه است. از آنجا که تاریخ شروع پخش فصل سوم در ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ می باشد، حال، هواداران می توانند از پوستر و تیزر منتشر شده برای آن لذت ببرند که هر دوی این ها به مرحله ی نهایی در فصل سوم اشاره می کنند. در پایان فصل دوم، طغیان دوم زامبی در جشن مکس راجر در حمام خون به پایان رسید، و مشخص کرد که در سیاتل بیش از آنچه که لیو فکر می کرده است، زامبی وجود دارد و برخی از آنها در حال سازماندهی برای جنگ هستند.

حال، تیزر منتشر برای فصل جدید در راه، همچنان بر روی بن بست نهایی بین زامبی ها و انسان ها تمرکز می کند، در حالی که پوستر جدید یک موضع لرز بیشتری در داستان فصل گرفته است.

تیزر که عنوان دشمن جدید را حمل می کند، با لیو و دوستانش شروع می شود که در خانه نشسته اند و قول می دهند که هیچ راز بزرگ دیگری بینشان نباشد. کاراگاه بابینوکس (مالکوم گودوین) که به تازگی در مورد زامبی ها فهمیده است، به طور کامل هسته ی گروه لیو را در یک چرخه رها می کند. از آنجا، در تیزر، ویویان استول (آندریا سَوج) و میجر (رابرت باکلی) را می بیند که می پرسند که زمانی که انسان ها بفهمند چه اتفاقی می افتد، و اشاره می کند که آنها زامبی ها را در میان خود چندان مهربانه نخواهند پذیرفت.

این تیزر ادامه می یابد تا درگیری بین انسان و زامبی را هل دهد، و حضور ویویان استول نشان از یک حضور پر رنگ تر در فصل سوم نسبت به قبل است، او فقط در دو قسمت پایانی فصل دوم دیده شد. البته تا این لحظه قرار نیست که طرفدارها شاهد یک جنگ تمام عیار بین زامبی ها و انسان ها باشند چون این کار سریال را در یک مسیر کاملا متفاوت و جدید قرار می دهد، اما دیدن چیزهای بیشتری از جامعه سازمان یافته ی زامبی به نظر جالب می آید.

با این حال، طرفدارها که به دنبال سر نخ هایی برای آنچه که رخ خواهد داد بودند، نا امید شدند. تیزر کوتاه و شیرین بود ولی چیز جدیدی را بیان نمی کند. بلکه آن بیشتر به قوس بین زامبی در برابر انسان که در کلیپ های قبلی بود، اشاره می کند. همچنین در این تیزر، هیچ کاراکتر جدیدی نشان داده نمی شود.

تیزر فصل سوم سریال iZombie

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

پوستر فصل سوم سریال iZombie

فصل سوم سریال iZombie

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *