بیاتومگ – طرفداران تنها چند هفته دیگر باید صبر کنند تا دوباره سریال محبوب فرار از زندان را با فصلی جدید مشاهده کنند. فصل جدید ادامه ی سریال اصلی را که حدود ۷ سال پیش پایان یافته بود را پی می گیرد، حال مایکل در زندان یمن زندانی شده است و منتظر برادر خود لینکلن (دومینیک پرسل) و عشق واقعی اش سارا (سارا وین کالیز) می باشد تا او را از زندان فراری دهند. قبلا نیز ویدیوها و پوسترهایی از فصل جدید فرار از زندان منتشر شده بود و الان نیز ویدیوی تبلیغاتی جدیدی منتشر شده است که در آن با ونت ورث میلر بازیگر نقش مایکل مصاحبه می شود.

این ویدیو حدود یک دقیقه و نیم می باشد و شامل دو مصاحبه با میلر و مقدمه ای از قسمت های اولیه ی سریال اصلی و جدید می باشد. در ویدیو همچنین یک مصاحبه ی اولیه با میلر نشان داده می شود که در مورد کاراکترش توضیح می دهد و مربوط به قبل از این است که سریال اصلی شروع شود، که همراه با یک مصاحبه ی جدید می باشد. میلر در مورد کاراکتر در فصل جدید بیان می کند:

“مایکل در زندان بوده است و این موضوع او را تغییر داده است. با اینکه مایکل همیشه کمی شبیه یک گرگ تنها بوده است ولی او یک خانواده ی جایگزین ساخته است. او یک استاد کنترل است ولی او یک قلب بزرگ داشته است و این موضوع بر روی برنامه هایش تداخل دارد. در این نقطه از داستان دستان او کثیف است، پس آیا او می تواند خودش را یک مرد خوب بخواند؟ این پیچیدگی چیزی است که من در مورد کاراکتر از ابتدا از آن لذت می برم و این قطعا جلودار تجربه او در این زمان است.”

ویدیو با یک کلیپ از سریال جدید به پایان می رسد که مایکل در پایان می گوید، فرار شروع شده است و این بهترین راه برای بستن این مقایسه است. فصل جدید سریال فرار از زندان در تاریخ ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ شروع خواهد شد.

ویدیو فرار از زندان

 

دانلود با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *