بیاتومگ – کمپانی لاینزگیت اولین تریلر و پوستر از فیلم Black Butterfly (پراونه ی سیاه) را منتشر کرده است. در این فیلم ستاره هایی چون آنتونیو باندراس (بازیگر فیلم های Desperado، Haywire و The Skin I Live In)، جاناتان ریس میرز (بازیگر فیلم هایی چون Match Point، Mission: Impossible III و The Tudors) و پایپر پرابو (The Prestige و Looper) حضور دارند. این فیلم اقتباسی از یک عنوان هیجان انگیز موفق فرانسوی اثر پاپیلون نویر می باشد. شما در ادامه می توانید تریلر و پوستر جدید فیلم پروانه ی سیاه را مشاهده و یا دانلود کنید.

در خارج از یک شهر کوهستانی پاول (آنتونیو باندراس) یک نویسنده منزوی با حوادثی چون قتل و آدم ربایی دست و پنجه نرم می کند و در تلاش است تا فیملنامه ی شخصی خود را حفظ کند. او موقع ناهار در یک رستوران با یک فرد سردرگم به نام جک (جاناتان ریس میرز) آشنا می شود و به او پیشنهاد می کند تا در این مکان بماند، او نیز پیشنهاد پاول را قبول کرد، اما در ادامه پاول سعی می کند تا از جک در راه رسیدن به اهداف خود استفاده کند.

فیلم Black Butterfly (پراونه ی سیاه) به کارگردانی برایان گودمن و نویسندگی مارک فریدمن و جاستین استنلی قرار است در تاریخ ۲۶ می ۲۰۱۷ (۵ خرداد ۱۳۹۶) اکران شود.

تریلر فیلم Black Butterfly (پراونه ی سیاه)

 

دانلود با لینک مستقیم

پوستر فیلم

Black Butterfly (پراونه ی سیاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *