بیاتومگ – کمپانی برود گرین تریلر و پوستر جدیدی برای فیلم ترسناک و هیجان انگیز Wish Upon (ای کاش پس از) با بازی جوئی کینگ (بازیگر فیلم های The Conjuring و White House Down) منتشر کرده است. این فیلم قرار است در ۱۴ جولای ۲۰۱۷ (۲۳ تیر ۱۳۹۶) اکران شود و شما در ادامه می توانید تریلر و پوستر آن را مشاهده و یا دانلود کنید.

کلیر شنون (جوئی کینگ) ۱۷ ساله بعد از ۱۲ سال به این مسئله پی می برد که مادرش به قتل رسیده است و او همواره بخاطر جنون و رفتارهای پدرش جاناتان (رایان فیلیپ) در مدرسه مسخره و نادیده گرفته می شود. ولی زمانی که پدرش یک روز با یک جعبه ی موسیقی قدیمی که قول برآورده کردن ۷ آرزوی صاحب خود را داده است، به خانه می آید، تغییرات زیادی در زندگی او آغاز می شود. اگر چه کلیر در ابتدا به توانایی های جعبه شک دارد، اما قدرت های تاریک و اغوا کننده ی آن باعث می شود تا او علاقه مند به استفاده از این فرصت برای بهبود زندگی خود باشد. کلیر یه زندگی ایده آل خود دست می یابد، ولی با توجه به اطراف خود می فهمد که بعد از هر آرزویش نزدیکترین افراد و دوستانش درگیر مرگ و خشونت می شوند. کلیر به این نکته پی می برد که باید از شر جعبه خلاص شود، اما این کار ساده ای نخواهد بود و او را در مسیری تاریک و خطرناک قرار خواهد داد.

کارگردان این فیلم جان آر. لئونتی می باشد و در آن بازیگرانی چون جوئی کینگ، رایان فیلیپ، کی هنگ لی، میچل اسلاگرت، شنون پرسر، سیدنی پارک، کوین هانشارد و شریلاین فن حضور دارند.

تریلر فیلم Wish Upon (ای کاش پس از)

 

دانلود با لینک مستقیم

پوستر فیلم

Wish Upon (ای کاش پس از)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *