بیاتومگ – کمپانی پارامونت پیکچرز تریلر جدیدی از فیلم Baywatch (دیده بان خلیج) با بازی دواین جانسون و زاک افرون منتشر کرده است که در زیر می توانید مشاهده یا دانلود کنید.

در فیلم Baywatch (دیده بان خلیج) علاوه بر دواین جانسون و زاک افرون ستاره های دیگری مثل الکساندرا داداریا (San Andreas)، پریانکا چوپرا (Quantico)، جان باس (Loving)، کلی رورباک (Broad City)، ایلفینیش هیندرا (Oldboy)، هانابیل بورس (Broad City) و چند بازیگر معروف دیگر نیز دیده می شوند.

فیلم دیده بان خلیج رویداد تلویزیونی دهه ۹۰ میلادی را دوباره به صفحه ی نمایش باز می گرداند با داستانی که نجات غریق میچ بوچنون (جانسون) که با نیروی تازه وارد عجول و گستاخ (افرون) رو به رو می شود. با هم آنها یک طرح محلی جنایی که خلیج را تهدید می کند، کشف می کنند. با این شخصیت ها و بازیگران می توان انتظار کلی سرگرمی را داشت.

این فیلم در ۶ خرداد ۱۳۹۶ (۲۶ می ۲۰۱۷) اکران خواهد شد. کارگردان فیلم Horrible Bosses (رییسان وحشتناک) و Identity Thief (دزد هویت)، ست گوردون این فیلم را کارگردانی خواهد کرد و تهیه کنندگان آن، دواین جانسون، مایکل برک، گرگ بونان، بو فلین، دنی گارسیا، ایوان ریتمن و داگلاس شوارتز می باشند.

تریلر فیلم Baywatch (دیده بان خلیج)

 

دانلود با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *