بیاتومگ – کمپانی فاکس قرن بیستم پوستر جدیدی از فیلم Alien: Covenant (بیگانه: عهدنامه) منتشر کرده است که با نگاهی در آن متوجه ملکه ی موجودات بیگانه می شویم. شما در ادامه می توانید پوستر جدید این فیلم را مشاهده کنید.

ریدلی اسکات بعد از چند سال دوباره با ساخت فیلم بیگانه: عهدنامه به دنیای فیلم های بیگانه بازگشته است. این سری فیلم با محصول جدید ریدلی اسکات یک فیلم سه گانه خواهد شد. نسخه ی دوم فیلم Prometheus نام داشت و در سال ۲۰۱۲ اکران شد و توانست مقدار تقریبی ۴۰۴ میلیون دلار فروش داشته باشد. نسخه اول فیلم که باز هم به کارگردانی ریدلی اسکات ساخته شده بود محصول سال ۱۹۷۹ می باشد. این فیلم در مورد یک سفینه فضایی به نام Covenant است که همراه با خدمه اش که بصورت کلنی وار رشد و تکثیر می کنند در می یابند که یک دنیای عالی و ناشناخته را کشف کرده اند، اما این دنیا بسیار تیره و خطرناک می باشد چون یکی از بازماندگان Prometheus یعنی دیوید با بازی فازبندر که یک انسان ترکیبی است در آن زندگی می کند.

در بیگانه: عهدنامه بازیگرانی چون مایکل فازبندر، کاترین واترسون، بیلی کروداپ، دنی مک براید،دمیان بایچر، کارمن ایوگو، امی سیمتز، جسی اسمالت، کالی هرناندز، ناتانیال دین، الکساندر انگلند، بنجامین ریگبوی، نومی رپیس و جیمز فرانکو حضور دارند و این فیلم قرار است در تاریخ ۱۹ می ۲۰۱۷ (۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶) اکران شود.

پوستر فیلم Alien: Covenant (بیگانه: عهدنامه)

Alien: Covenant (بیگانه: عهدنامه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *