بیاتومگ – دنیای مدید کمیک دی سی سال گذشته به صورت جدی با فیلم Batman V Superman: Dawn of Justice (بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت) ساخته ی زک اسنایدر دوباره از سر گرفته شد. در این فیلم که در سال ۲۰۱۶ اکران شد، کلارک کنت ملقب به سوپرمن با بروس وین ملقب به بتمن و شاهزاده دیانا ملقب به واندر وومن یک تیم شدند تا از ایجاد روز قیامت به دست لکس لوثر جلوگیری کنند. تابستان گذشته دنیای دی سی با فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار) به کارگردانی دیوید آیر ادامه یافت و در ادامه ی این روند نیز تابستان امسال از فیلم مستقل واندر وومن به کارگردانی پتی جنکینز رونمایی می شود، اما در اواخر سال ۲۰۱۷ کمپانی برادران وارنر که گسترش دهنده ی محصولات دی سی می باشد، فیلم تیم ابرقهرمانان خود به نام Justice League (لیگ عدالت) را بر روی پرده ی نقره ای خواهد برد.

در سومین فیلم زاک اسنایدر در دنیای دی سی، به بتمن و واندر وومن نیروهای دیگری خواهند پیوست، این نیروها، بری آلن ملقب به فلش، آرتور کاری ملقب به آکوامن و ویکتور استون ملقب به سایبورگ می باشند. این هفته نیز کمپانی برادران وانر برای منتشر کردن دومین تریلر این فیلم سرعت خود را افزایش داده است. حال در یکی از تیزرها و پوستر های منتشر شده بر روی سریعترین مرد زنده تمرکز شده است. در زیر می توانید این پوستر و تیزر را مشاهده یا دانلود کنید.

این تیزر منتشر شده بر روی یک قهرمان تمرکز می کند و مخلوطی از تیزر قبلی و صحنه ای جدید می باشد. البته هر دوی این تیزر پوستر به آنچه که طرفدارها در روزهای آینده در دومین تریلر کامل خواهند دید، اشاره می کند. با این حال فیلم لیگ عدالت هنوز ماه ها از اکران خود فاصله دارد. علاوه بر این، هر چند که انتظار می رود این ابرقهرمان فیلم مستقل خود به نام The Flash را داشته باشد ولی هنوز این پروژه بدون تاریخ اکران و کارگردان می باشد. شاید آنها منتظر هستند تا بازخورد این کاراکتر در فیلم لیگ عدالت را ببینند و سپس برای بردن این ابرقهرمان به صورت انفرادی بر روی پرده ی نقره ای اقدام کنند.

تیزر فلش در فیلم Justice League (لیگ عدالت)

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

پوستر فلش در فیلم Justice League (لیگ عدالت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *