بیاتومگ – راه اندازی مجدد بتمن بعد از موفقیت عظیم نسخه ی سه گانه ی کریستوفر نولان و کریستین بل کار بسیار شاق و سختی بوده است، اما واکنش و پس زدن بازیگری بن افلک در نقش بتمن باعث شد که تلاش کنند تا بار دیگر این محافظ خاموش شهر گاتهام را بر روی پرده ی نقره ای بیاورند و برای اینکار سخت تلاش کنند. فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice (بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت) با انتقاد های قطبی بسیاری مواجه شد اما چیزی که اکثر مردم در مورد آن موافق هستند این است که بن افلک یکی از بهترین اقتباس های سینمایی بتمن تا به امروز بوده است.

تیزر کوتاه بتمن چند صحنه ی کوتاه جدید از فیلم را نشان می دهد که شامل کمیسر گوردون (توسط نور مبهم شده)، یک صحنه ی نمادین و یک صحنه ی نهایی که ثابت می کند دلیلی که بتموبیل با اسلحه های زیاد پر شده، این است که به پارادمون ها (یک گروه از موجودات فرازمینی) شلیک کند.

همچنین از پوستر کاراکتر بتمن نیز رونمایی شده است که او را در یک لباس سبک تر با یک آرم نقره ای نشان می دهد. با اینکه این پوستر هیچ ربطی به تاریخ پشت این کاراکتر ندارد چون بتمن بیشتر زمان خود را در تاریکی سپری می کند، اما منصفانه نیست که از با حال بودن آن صرف نظر کنیم.

بعد از چرخش تاریکش در فیلم بتمن در برابر سوپرمن، او سعی دارد که خود را رهایی دهد و کار درست را با گردآوری تیمی از ابرقهرمان ها برای مقابله با تهدید و هجومی که لکس لوثر هشدار داده بود، انجام بدهد. تجربه ی مبارزه ی او با بیگانگان تنها با سوپرمن می باشد، اما بنا بر کابوسش از فیلم بتمن در برابر سوپرمن و تجیهز شدن ماشینش، او ممکن است از آنچه که قرار است رخ بدهد، کمی آگاه باشد. با وجود تجیهزات زیادی که در همین مختصر تیزر مشاهده می شود، این واضح است که گردآوری و اتحاد تیم برای مقابله با پارادمون ها چقدر برای او مهم بوده است.

تیزر بتمن در فیلم Justice League (لیگ عدالت)

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

پوستر بتمن در فیلم Justice League (لیگ عدالت)

فیلم Justice League (لیگ عدالت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *