بیاتومگ – دنیای مدید کمیک دی سی سال گذشته به صورت جدی با فیلم Batman V Superman: Dawn of Justice (بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت) ساخته ی زک اسنایدر دوباره از سر گرفته شد. در این فیلم که در سال ۲۰۱۶ اکران شد، کلارک کنت ملقب به سوپرمن با بروس وین ملقب به بتمن و شاهزاده دیانا ملقب به واندر وومن یک تیم شدند تا از ایجاد روز قیامت به دست لکس لوثر جلوگیری کنند. تابستان گذشته دنیای دی سی با فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار) به کارگردانی دیوید آیر ادامه یافت و در ادامه ی این روند نیز تابستان امسال از فیلم مستقل واندر وومن به کارگردانی پتی جنکینز رونمایی می شود، اما در اواخر سال ۲۰۱۷ کمپانی برادران وارنر که گسترش دهنده ی محصولات دی سی می باشد، فیلم تیم ابرقهرمانان خود به نام Justice League (لیگ عدالت) را برر روی پرده ی نقره ای خواهد برد.

در سومین فیلم زاک اسنایدر در دنیای دی سی، به بتمن و واندر وومن نیروهای دیگری خواهند پیوست، این نیروها، بری آلن ملقب به فلش، آرتور کاری ملقب به آکوامن و ویکتور استون ملقب به سایبورگ می باشند. این هفته نیز کمپانی برادران وانر برای منتشر کردن دومین تریلر این فیلم سرعت خود را افزایش داده است. حال نیز کمپانی از تیزر کوتاه و پوستر کاراکتر آکوامن با بازی جیسون موموا در لباس کامل و به عنوان شاه آتلانتیس رونمایی کرده است که در زیر می توانید مشاهده یا دانلود کنید. این پوستر منتشر شده به خوبی یک تصویر زیبا از لباس شاه آتلانتیس با رنگ های مشخص سبز و طلایی الهام گرفته از کمیک را به ما نشان می دهد.

تریلر جدید فیلم Justice League (لیگ عدالت) در دو روز پیش رو منتشر خواهد شد. ممکن است که یکی از دلایل موفقیت احتمالی این فیلم، کاراکتر آکوامن باشد چون این کاراکتر در بین طرفدارهای دنیای دی سی بسیار مورد انتظار است. به علاوه، چون فیلم مستقل این فیلم درست بعد از این فیلم در سال ۲۰۱۸ اکران خواهد شد و کاراکتر او نسبت به دیگر کاراکترهای دنیای دی سی متفاوت است، انتظار زیادی برای این کاراکتر وجود دارد.

تیزر آکوامن در فیلم Justice League (لیگ عدالت)

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

پوستر آکوامن در فیلم Justice League (لیگ عدالت)

فیلم Justice League (لیگ عدالت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *