بیاتومگ – امروز تریلر کامل جدیدی برای سریال The Handmaid’s Tale (داستان خدمتکار) محصول Hulu منتشر شده است که در ادامه می توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید. فصل اول این سریال دارای ۱۰ قسمت می باشد که پخش آن از تاریخ ۲۶ آپریل ۲۰۱۷ (۷ اردیبهشت ۱۳۹۶) شروع خواهد شد.

سریال داستان خدمتکار، سریالی درام بر اساس برنده ی جایزه و پر فروش ترین رمان مارگارت اتوود به همین نام می باشد، که داستان زندگی مکان نامعلوم گیلیاد با جامعه ای یکه تاز که قبلا بخشی از ایالات متحده بوده است را روایت می کند. در مواجهه با فجایع زیست محیطی و موضوع زاد و ولد، گیلیاد توسط رژیمی بنیادگرا و پیچیده اداره می شود که زنان را از اموال حکومت بر می شمرد. آفرد به عنوان یکی از زنان معدود بارور، خدمتکار خانگی فرمانده است و او و کسانی همانند او به عنوان برده ی جنسی در راستای تکثیر جمیعت دنیای ویران شده استفاده می شوند. در این جامعه وحشتناک که یک کلمه ی اشتباه می تواند به زندگی شما پایان بدهد، آفرد بین فرمانده ها، همسران بی رحم شان، مارتاز های داخلی و خدمتکارانشان پیچ می خورد که هر کدام می توانند جاسوسی برای گیلیاد باشند و همه یک هدف دارند، زنده بمانند و دختری که به زور از آنها گرفته شده است، پیدا کنند.

علاوه بر الیزابت ماس، بازیگرانی دیگری چون الکسیس بلیدل، جوزف فاینس، ایوان استراهاوسکی، سمیرا وایلی، مکس مینگهالا، مدلین بریور، ان دَود و او.تی فنگبنلی در سریال داستان خدمتکار حضور دارند.

تریلر سریال The Handmaid’s Tale (داستان خدمتکار)

 

دانلود با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *