بیاتومگ – ماه ها بعد از انتشار خبری در مورد تریلر دوم فیلم Justice League (لیگ عدالت) توسط زاک اسنایدر، حال طرفداران مشتاق می توانند از این تیزرهای کوتاه که برای هر شخصیت منتشر شده است، لذت ببرند و خود را برای دیدن تریلر کامل در روز شنبه آماده کنند. با انتشار چهار تیزر کوتاه و پوستر برای چهار شخصیت لیگ عدالت، حال نوبت شخصیت پنجم یعنی سایبورگ می باشد که تیزر کوتاه و پوستر جداگانه ی خود را داشته باشد.

با اینکه او یک حضور مختصر در فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice (بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت) داشت ولی این فیلم اولین حضور کاراکتر ویکتور استون ملقب به سایبورگ خواهد بود که بر روی پرده ی نقره ای می باشد. نقش سایبورگ را ری فیشر به تصویر می کشد. در حال حاضر چون طرفدارها چیز زیادی در مورد سایبورگ نمی دانند و او را در اکشن ندیده اند، او یکی از کاراکترهای بسیار سوال بر انگیز فیلم بوده است. حال با وجود تیزر منتشر شده، ما اولین نگاه به سایبورگ را داریم، او در لباسی کاملا مسلح و عملیاتی قرار دارد و به نظر فوق العاده می آید.

کلیپ فقط چند ثانیه زمان دارد ولی اشتیاق ما برای دیدن تریلر کامل را افزایش می دهد. اینکه ما ویکتور استون را در لباس غیرنظامی و همچنین حالت سایبورگی می بینیم به این دلیل خواهد بود که شاید فلشبک های بیشتری از ریشه ی این کاراکتر خواهیم دید و نشان می دهد که دگرگونی او با مادر باکس (جعبه ی مادر یا جعبه ی ریشه) دائمی و ثابت است. سوالی که ممکن است الان به ذهن شما بیاید، این است که مادر باکس یا جعبه ی مادر چیست و چه ربطی به ویکتور استون و سایبورگ دارد؟ مادر باکس در واقع یک یک ابر رایانه ی قابل حامل کوچک می باشد که توسط خدایان جدید خلق شده است. همین وسیله بوده که ویکتور استون که فردی معمولی بوده است را به سایبورگ تبدیل کرده است.

چون فیلم های بتمن در برابر سوپرمن و Man of Steel (مردی پولادین) با انتقادهایی شدید در مورد نشان ندادن قهرمان در حال نجات بی گناهان و نبود چنین حسی در فیلم رو به رو بودند، حال سازنده ها به صراحت می خواهند که این موضوع را در فیلم لیگ عدالت بگنجانند.

تیزر، سایبورگ را در وسیله ی روباه پرنده نشان می دهد که یکی از سلاح های خود را به سلاح دیگری تبدیل می کند. با شایعاتی در مورد حالت جنگی کامل او، باید منتظر بود و دید که چقدر او می تواند به لطف مادر باکس بدنش را با سلاح پر کند.

تیزر سایبورگ در فیلم Justice League (لیگ عدالت)

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

پوستر سایبورگ در فیلم Justice League (لیگ عدالت)

سایبورگ در فیلم Justice League (لیگ عدالت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *