بیاتومگ – پس از مدتی وعده و اشاره و منتشر کردن پوستر و تیزر جداگانه ی برای هر پنج کاراکتر در نهایت کمپانی برادران وارنر تریلر جدید فیلم Justice League (لیگ عدالت) را منتشر کرده است. در زیر می توانید تریلر جدید را مشاهده یا دانلود کنید.

در فیلم Justice League (لیگ عدالت)، بن افلک در نقش بتمن، هنری کویل در نقش سوپرمن، گل گدات در نقش واندر وومن، جیسون موموا در نقش آکوامن، ازرا میلر در نقش فلش، ری فیشر در نقش سایبورگ، ویلم دافو در نقش نویدیس وولکو، جسی ایزنبرگ در نقش لکس لوتر، جرمی آیرنز در نقش آفرد پنیوورث، دیان لین در نقش مارتا کنت، کانی نیلسن در نقش ملکه هیپولیتا، جی.کی سیمونز در نقش کمیسر گوردون و امی آدامز دز نقش لوییس لین می باشند.

در حالی که کمپانی برادران وارنر هنوز لیست رسمی و کاملی از بازیگران لیگ عدالت منتشر نکرده است ولی به نظر می رسد که سایرن هایندز در نقش استپین وولف، امبر هرد در نقش مرا و کرسی کلمونز دز نقش آیریس وست در فیلم حضور داشته باشند.

بعد از اتفاقی که برای سوپرمن در فیلم بتمن علیه سوپرمن رخ داد و او برای نجات جان انسان ها از خود گذشتگی کرد، لیگ عدالت ماجراهای بروس وین را دنبال می کند که از دیانا پرینس برای جمع کردن گروهی از ابرقهرمانان برای مقابله با دشمنان بزرگتر کمک می خواهد. آنها نیز خیلی سریع با هم همکاری می کنند تا بتوانند قهرمانان خود را پیدا کنند و تیم آنها نیز قرار است متشکل از بتمن، واندر وومن، آکوامن، فلش و سایبورگ باشد.

کارگردان فیلم زک اسنایدر و فیلمنامه نویس آن کریس ترو می باشد و Justice League (لیگ عدالت) قرار است در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۱۷ (۱۹ آبان ۱۳۹۶) اکران شود. در زیر می توانید نظرات خود را در مورد این فیلم و انتظاراتتان از آن با ما به اشتراک بگذارید.

تریلر فیلم Justice League (لیگ عدالت)

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۷۲۰ دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *