بیاتومگ – کمپانی سونی پیکچرز پس از مدت ها انتظار تریلر جدید فیلم Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) را منتشر کرده است که در زیر می توانید مشاهده یا دانلود کنید.

پیتر پارکر/مردعنکبوتی جوان، که شروعی هیجان انگیز در فیلم Captain America: Civil War داشت، کار خود را شروع کرده است تا شخصیت نو ظهورش را به عنوان یک ابرقهرمان در فیلم Spider-Man: Homecoming 2017 نشان دهد.

فیلم Spider-Man: Homecoming بر روی دبیرستانی از بچه های بااستعداد که پیتر پارکر در آن جا درس می خواند، تمرکز دارد، پیتر پارکر سعی دارد مرد نیکوکار جدید، تونی استارک (رابرت داونی) را تحت تاثیر بگذارند و همچنین باید با دشمن مزاحم Vulture (مایکل کیتون) مقابله کند.

در فیلم Spider-Man: Homecoming بازیگرانی چون تام هلند، رابرت داونی جونیور، ماریسا تومِی، زندِیا، جان فاوریو، دونالد گلووِر و تاین دِیلی حضو دارند. جان واتس کارگردان این فیلم می باشد و نویسندگی آن را جاناتان گُلدِستِین، جان فرانسیس دیلی، جان واتس، کریستوفر فورد، کریس مک کِنا و اریک سامِرس بر عهده دارند. تهیه کنندگان فیلم نیز کوین فِیگ و امی پاسکال می باشند. فیلم Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) در ۷ جولای ۲۰۱۷ (۱۶ تیر ۱۳۹۶) اکران خواهد شد.

تریلر فیلم

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰ | دانلود مستقیم با کیفیت ۷۲۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *