بیاتومگ – کمپانی STX Entertainment تریلر جدیدی برای فیلم Valerian and the City of a Thousand Planets (والرین و شهر هزاران سیاره)، به کارگردانی لوک بسون منتشر کرده است که در ادامه قابل مشاهده و دانلود می باشد.

فیلم والرین و شهر هزاران سیاره بر اساس سری رمان های گرافیکی اروپایی به نام Valerian and Laureline (والرین و لورلین) به ویژه ششمین نسخه ی آنها یعنی Ambassador of the Shadows (سفیر سایه ها) می باشد. کارا دلوین و دین دهان بازیگران نقش های اصلی فیلم می باشند و از طرف دولت انسان ها ماموریتی برای حفظ نظم در سراسر جهان را بر عهده دارند. والرین (دن دهان) علاوه بر همکاری با لورلین (کارا دلوین) به او علاقه مند می شود، اما لورلین همواره با اخلاقیات خود او را پس می زند.

لورلین و والرین تحت دستور فرمانده ی خود (کلایو اوون) به ماموریت حساسی در شهری بین کهکشانی به نام آلفا فرستاده می شوند، شهر بزرگی که با هزاران گونه از جانوران مختلف در حال گسترش می باشد. ساکنان شهر آلفا ۱۷ میلیون می باشند و با ویژگی ها، تکنولوژی ها و منابع مختلف در کنار هم زندگی می کنند، اما در این بین یک عامل مخفی سعی در برهم زدن نظم این شهر و ساکنانش دارد.

در فیلم والرین و شهر هزاران سیاره چهره های دیگری چون ریحانا، ایتان هاوک، جان گودمن، هربی هانوک و کریس وو حضور دارند و فیلم برای اکران در تاریخ ۲۱ جولای ۲۰۱۷ (۳۰ تیر ۱۳۹۶) برنامه ریزی شده است.

تریلر فیلم Valerian and the City of a Thousand Planets (والرین و شهر هزاران سیاره)

 

دانلود با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *