بیاتومگ – به نظر می رسد که ریدلی اسکات می خواهد سالی ترسناک را برای طرفداران به ارمغان بیاورد. با وجود کارگردانی فیلم ترسناک/علمی-تخیلی مورد انتظار Alien: Covenant (بیگانه: عهدنامه)، اسکات یکی از تهیه کنندگان فیلم مورد بحث شوکه کننده ی Phoenix Forgotten (فراموش شده ی فونیکس) می باشد. فونیکس علاوه بر اینکه نام شهری در ایالت آریزونا می باشد، به معنای مرغ افسانه ای منحصر به فرد نیز می باشد.

فیلم بر اساس حوادث واقعی تکان دهنده ی تاریخ ۱۳ مارس ۱۹۹۷ می باشد. زمانی که چندین نور مرموز بر روی فونیکس در ایالت آریزونای آمریکا ظاهر می شود. این پدیده ی بی سابقه و غیر قابل توضیح به نام نورهای فونیکس معروف شد و به عنوان یکی از مشهور ترین و گسترده ترین رویت بشقاب پرنده ها در تاریخ باقی ماند.

فیلم Phoenix Forgotten (فراموش شده ی فونیکس) داستان سه نوجوان را بازگو می کند که مدتی کوتاه پس از این حادثه به صحرا رفتند و امیدوار بودند که این حوادث عجیب در شهرشان را مستند کنند. آنها در آن شب ناپدید شدند و هرگز دوباره دیده نشدند. حال در بیستمین سالگرد ناپدید شدن آنها، در نهایت قطعه فیلمی کشف می شود که وقایع پایانی سفر سرنوشت سازشان را ضبط کرده است. برای اولین بار، حقیقت آشکار خواهد شد…

با کارگردانی جاستین باربر (Beginners) و نویسندگی خود باربر و تی.اس نولین (The Maze Runner movies, Pacific Rim: Uprising)، فیلم فراموش شده ی فونیکس با بازی فلورانس هارتیگان، چلسی لوپز، جاستن متیوز و لوک اسپنسر رابرتز می باشد. این فیلم در ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ (۲۱ آوریل ۲۰۱۷) بر روی پرده ی نقره ای خواهد رفت.

تریلر فیلم Phoenix Forgotten (فراموش شده ی فونیکس)

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *