خانه آخرین خبرها ساخت فصل ۴ سریال Fear the Walking Dead (ترس از مردگان متحرک) تایید شد

ساخت فصل ۴ سریال Fear the Walking Dead (ترس از مردگان متحرک) تایید شد

۰

بیاتومگ – شبکه‌ی AMC با اینکه هنوز حدود دو ماه تا شروع پخش فصل سوم سریال Fear the Walking Dead (ترس از مردگان متحرک) مانده است، این سریال را برای فصل چهارم تمدید کرد.

سریال ترس از مردگان متحرک نسخه ی فرعی سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) می باشد، و فصل سوم آن از ۴ ژوئن ۲۰۱۷ (۱۴ خرداد ۱۳۹۶) شروع خواهد شد. البته این تاریخ برای پخش نیمه‌ی اول و ۸ قسمتی سریال می باشد و نیمه‌ی دوم آن از ۹ جولای ۲۰۱۷ (۱۸ تیر ۱۳۹۶) آغاز خواهد شد.

خانواده های سریال در فصل ۳ در مرز آمریکا و مکزیک با تحرکات و خشونت های زیادی روبرو می شوند. با نزدیک شدن به پایان دنیا خطوط جهانی بسته می شوند و این خانواده ها نه تنها باید یک جامعه را تشکیل دهند بلکه به معنای واقعی باید یک خانواده باشند. مدیسون (کیم دیکنز) دوباره با شریک آخرالزمانی خود، تراویس (کلیف کورتیس) ارتباط برقرار می کند، اما الیشا (لیشا دبنام-کری) در پروژه ی به قتل رساندن آندرس شکست خورده است. پسر مدیسون مایل ها از مادر خود به دور است، نیک (فرانک دیلین) به رهبر گروه نظامی آمریکایی به نام لوسیانا (دانای گارسیا) ملحق می شود و هر دوی آنها از مرگ نجات می یابند، اما نیک دیگر احساس جاودانگی نمی کند. استرند (کلمن دومینگو) و افلیا (مرسدس میسون) هر دو از لحاظ فیزیکی و روحی خود را بازیابی می کنند، استرند باید دنیایی با شرایط جدید را کنترل کند و افلیا نیز باید توانایی خود برای زنده ماندن را تست کند و ببیند می تواند جلوی وحشیگری های پدر خود را بگیرد یا خیر؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *